Zamknij

Ola Domańska znów odniosła się do wywiadu Hakiela. Mocne słowa aktorki

04.05.2022 09:39
Ola Domańska
fot. Instagram.com/ Ola Domańska

Ola Domańska po wywiadzie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet", w którym to zasugerował, że jego żona miała dopuścić się zdrady, zganiła tancerza. Jej zdaniem gwiazdor nieco przesadził z wylewnością. Teraz aktorka ponownie wyraziła swoje zdanie na temat publicznego rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zelektryzowało opinię publiczną. Para rozstała się po 17 latach bycia razem. Jakiś czas temu w opublikowanych w mediach społecznościowych oświadczeniach zdradzili, że nie będą komentować swojego rozstania ze względu na dobro dwójki dzieci. Stało się inaczej. Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Miasta Kobiet" opowiedział o rozstaniu z żoną. Zasugerował, że Kasia Cichopek miała dopuścić się zdrady małżeńskiej. Po tym wywiadzie dostało się aktorce, która zdecydowała się nawet na jakiś czas wyłączyć komentarze na Instagramie.

Zobacz też: Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek chodzi na terapię? Internauci: "Żenada, ogarnij się" [FOTO]

Ola Domańska znów odniosła się do wywiadu Hakiela. Mocne słowa aktorki

Za swoją szczerość cięgi zebrał również Marcin Hakiel oraz Ola Kwaśniewska, współprowadząca "Miasta Kobiet". Kwaśniewskiej zarzucono "bycie hieną" i przyzwalanie na "pranie publicznych brudów w telewizji". Córka Aleksandra Kwaśniewskiego tłumaczyła się, że ona nikogo nie zmusza do zwierzeń, a poza tym za zapraszanie gości i ustalanie tematów odpowiada cała redakcja.

Jedną z osób, która krytycznie podeszła do wywiadu Hakiela, jest Ola Domańska. Aktorce nie spodobała się przesadna wylewność tancerza. Teraz po raz kolejny została wywołana do tablicy przez jedną z internautek.

"Pani Aleksandro, uważam, że rozmowa z panem Marcinem była w dobrym tonie i żadna granica nie była przekroczona, ale ciekawa jestem, jaki odbiór byłby, gdyby to pani Cichopek siedziała na tej kanapie. Czy oburzenie m.in. Aleksandry Domańskiej byłoby takie samo? Jak kobieta okaże emocje, to jest ok, ale jak facet się otworzy, to musi dorosnąć, bo to jest jakiś problem... - napisała jedna z internautek, zwracając się do Aleksandry Kwaśniewskiej, która przeprowadzała rozmowę z Hakielem.

Domańska zdecydowała się odpowiedzieć.

"Przeżyjmy to jeszcze raz. Ani facet, ani kobieta nie powinni prać swoich brudów publicznie w momencie, gdy mają dzieci, bo to one cierpią najbardziej, a są czyste i niewinne i na to nie zasługują. Koniec. Serio, tak trudno to skumać? To moje zdanie i go nie zmienię. Jeśli tego nie kumacie, to serio nie róbcie sobie dzieci" - napisała aktorka.

Domańska poprosiła też fanów, aby więcej nie oznaczali jej w dyskusji dotyczącej Marcina Hakiela i Kasi Cichopek.

"Weźcie mnie już nie oznaczajcie w tej dyskusji, bo mi się słabo robi" - podkreśliła.