Zamknij

Nina Terentiew w żałobie. Dyrektorka Polsatu straciła ukochaną osobę

15.01.2022 16:34
Nina Terentiew
fot. VIPHOTO/East News

Nina Terentiew przeżywa bardzo przykre chwile. Jak donosi „Super Express” oraz jak wynika z treści opublikowanych wyrazów współczucia, dyrektorka Polsatu straciła ukochaną mamę. W sieci pojawiły się kondolencje, które złożyli m.in. współpracownicy oraz Zbigniew Solorz-Żak.

Nina Terentiew żegna mamę, którą opiekowała się od lat i z którą była mocno zżyta. W dzisiejszym wydaniu „Gazety Wyborczej” pojawiły się kondolencje. Współpracownicy i znajomi przesyłają słowa wsparcia.

Zobacz także: Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska nie żyje. Aktorka z „Czterdziestolatka” miała 89 lat

Nina Terentiew straciła ukochaną mamę

Kondolencje, które dziś opublikowano, złożyli Zygmunt Solorz-Żak wraz z żoną Małgorzatą:

- Ninie wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci mamy czytamy w dzisiejszym wydaniu „Wyborczej”.

kondolencje
fot. Nekrologi Wyborcza

Słowa wsparcia płyną też od współpracowników. Kondolencje złożyli członkowie Rady Nadzorczej i Zarząd Telewizji Polsat:

- Nino, jesteśmy z tobą w tych trudnych chwilach po śmierci twojej mamy. Wyrazy współczucia dla ciebie, twojej rodziny i bliskich – opublikowano.

kondolencje
fot. Nekrologi Wyborcza

Nina Terentiew była oczkiem w głowie swojej mamy. Jedynaczka mogła liczyć na wiele rad i wsparcie rodziców. Kiedyś w rozmowie z „Vivą” wyznała, że „dużo od życia dostała i dużo z własnej woli oddała”. Jej mama zawsze się o nią martwiła.

- Idę sobie ulicą, a ludzie się do mnie uśmiechają, kłaniają, pokazują: „O, idzie Nina”. A moja ukochana mama nawet nie zdaje sobie sprawy, że istnieje tamta Nina. Wciąż się o mnie martwi, czy mi dobrze idzie w pracy, czy wystarczy mi na coś pieniędzy, czy w ogóle mam coś w lodówce – odpowiedziała szefowa Polsatu na pytanie, czy dobrze być Niną T.

Kim jest Nina Terentiew?

Nina Terentiew jest dyrektor programową Polsatu od 2007 roku. Wcześniej była szefową redakcji publicystyki w TVP, a potem objęła stanowisko dyrektorki programowej TVP2.

Dziennikarka nazywana jest „carycą polskiej telewizji”. Bardzo chroni swojego życia prywatnego. Wiadomo, że ma za sobą dwa małżeństwa – jej pierwszym mężem był dziennikarz Robert Terentiew, a drugim Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra Kraśki.

RadioZET.pl/Viva.pl