Zamknij

Natalia Kukulska szczerze o młodzieńczym buncie i śmierci chłopaka. "Były bardzo grube narkotyki"

20.01.2022 13:37
Natalia Kukulska
fot. screen: YouTube

Natalia Kukulska zdradziła w wywiadzie, że w młodości wpadła w złe towarzystwo i była buntowniczką. Zdradziła także, że jej szkolna miłość popełniła samobójstwo, do czego mogły przyczynić się narkotyki. Gwiazda była niegrzeczną nastolatką?

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, córka zmarłej tragicznie Anny Jantar. Karierę muzyczną rozpoczęła jako mała dziewczynka, nagrywając takie dziecięce hity jak "Co powie tata" czy "Puszek Kłębuszek". Jako dorosła artystka odniosła wielki sukces, jej album "Światło", na którym możemy znaleźć między innymi wielki przebój "Piosenka światłoczuła", okazał się hitem i uzyskał status złotej płyty. Podobnie było z kolejnymi dokonaniami artystki, na swoim koncie ma tak znane utwory jak "Im więcej Ciebie, tym mniej" czy nagrany do polskiej wersji "Herculesa" Disneya "Ani słowa". Łącznie na koncie ma jedną platynową płytę i aż sześć złotych.

Kukulska podbiła serca widzów jako jurorka "Bitwy na głosy" oraz trenerka i jurorka "The Voice of Poland". Fani wokalistki podkreślają nie tylko jej umiejętności wokalne, ale także niezwykłą wrażliwość i ciepło. Ciężko uwierzyć, że spełniona artystka, szczęśliwa żona i mama trójki dzieci mogła być kiedyś buntowniczką i obracać się w złym towarzystwie. Natalia jednak w rozmowie z Żurnalistą opowiedziała historię z młodości, która może zaskoczyć niejednego fana.

Jennifer Lopez
8 Zobacz galerię
fot. East News

Natalia Kukulska w młodości wpadła w złe towarzystwo. Opowiedziała o śmierci szkolnej miłości

W wywiadzie Natalia Kukulska przyznała, że w młodości przechodziła okres buntu i obracała się w towarzystwie, które wiele osób uznawało za nieodpowiednie dla młodej dziewczyny.

- Strasznie chciałam zaimponować środowisku szkolnemu, temu niegrzecznemu. To mi strasznie imponowało, że przyjęli mnie tacy koledzy, którzy nosili czerwone sznurówki. To jest niewiarygodne, ta Natalka. Ja się spotykałam z takimi ludźmi. Akceptacja mojej osoby w takim środowisku dawała mi poczucie takiego bycia „cool (...) To była bardzo duża pułapka i powiem szczerze, że miałam bardzo dużo szczęścia, że to się dobrze skończyło. Mogłam zabłądzić - oceniła.

Na szczęście Kukulska w porę zorientowała się, że "niegrzeczne" towarzystwo nie najlepiej rokuje na przyszłość i zmieniła otoczenie. Niestety takiej decyzji nie podjął ówczesny chłopak Natalii, co w efekcie zakończyło się dla niego tragicznie.

- Mój chłopak z podstawówki, nie ma go na tym świecie. Skończył bardzo marnie, bo były bardzo grube narkotyki, ostatecznie popełnił samobójstwo. Oczywiście to było wiele lat temu, jak on był moim chłopakiem, bo to była ostatnia klasa podstawówki. Byłam bardzo niepokorna i bardzo nie chciałam słuchać mojego taty, że to nie jest dobre towarzystwo. Byłam szalona. To było krótkie, ale intensywne - opisywała Natalia.

Wokalistka stwierdziła, że jeśli jej dzieci będą przechodzić etap buntu i zachowywać podobnie, to widocznie sobie na to "zasłużyła". Oby ominęły ją takie przygody.