Zamknij

Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z gwiazdą "365 dni". Kim jest Natalia Janoszek?

12.10.2021 11:16
Natalia Janoszek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Natalia Janoszek, Polka, która robi karierę w Bollywood, zainkasowała niemal milion dolarów za kolację z greckim bogaczem. Znana z "365 dni" gwiazda wsparła w ten sposób akcję charytatywną.

Natalia Janoszek to znana modelka i aktorka, która lepiej niż w naszym kraju znana jest poza jego granicami. Na swoim koncie ma udział w wielu konkursach piękności, w 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i została pierwszą pięknością, która reprezentowała Polskę na prestiżowym Supermodel International w Bangkoku. To właśnie tam dostrzegli ją filmowcy ze słynnego indyjskiego przemysłu Bollywood i zaangażowali do swoich produkcji. Zagrała główne role w filmach „Dreamz” oraz „Chicken Curry Law”, za kreację w którym otrzymała nagrodę na Festiwalu Filmowym JIFFA. Polscy widzowie mogą kojarzyć Janoszek jako filmową Karolinę, przyjaciółkę Laury Biel z "365 dni", filmowej adaptacji kontrowersyjnego erotyku Blanki Lipińskiej.

Kariera Natalii nie zwalnia tempa, niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "L’Officiel Arabia". Jednak aktorka nie skupia się tylko na zawodowych sukcesach, stara się wykorzystać popularność, by pomagać innym. Jest doskonale znana z działalności charytatywnej, wspiera między innymi WWF i UNICEF, wpiera budowę szkół na Jamajce, a w rodzinnym kraju stara się pomagać seniorom. Jednak jej najnowszy pomysł na zebranie pieniędzy na szczytne cele jest wyjątkowy.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Natalia Janoszek zebrała milion złotych za kolację z greckim milionerem

Natalia Janoszek zaangażowała się w działanie platformy, za której pośrednictwem można organizować sieciowe licytacje. Piękna aktorka postanowiła zdobyć środki na cele charytatywne, wystawiając na aukcję kolację, na którą zaprosi zwycięzcę. Nie jest zaskoczeniem, że chętnych na spotkanie z gwiazdą Bollywood nie brakowało. Ostatecznie licytację wygrał grecki bogacz Victor Restis, który za możliwość spędzenia przyjemnego wieczoru z Polką zapłacił niemal milion dolarów.

- Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - poinformowała Janoszek.

Obecnie aktorka mieszka w Polsce i zapowiedziała, że nie planuje przeprowadzki. Co więcej, chciałaby realizować się zawodowo w naszym kraju. Myślicie, że zostanie także krajową gwiazdą?