Zamknij

Nagranie z Cichopek i Kurzajewskim wywołało lawinę komentarzy. Fani są zgodni: "Pasujecie do siebie" [WIDEO]

13.05.2022 16:26
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. TikTok@badzmyrazem.tvp

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stanowią zgraną parę w "Pytaniu na śniadanie", ale po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela i aferze podsłuchowej przypisuje się im wyjątkową zażyłość także na gruncie prywatnym. Nic dziwnego, że kolejne nagranie z udziałem pary wzbudziło żywiołowe reakcje internautów. Po niektórych komentarzach Marcinowi Hakielowi może zrobić się przykro...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku. W wydanym oświadczeniu podkreślili, że nie będą komentować sprawy, ale z postanowienia wyłamał się wkrótce Marcin Hakiel. Tancerz udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet" i zasugerował, że powodem zakończenia związku była nowa fascynacja Katarzyny Cichopek. 

Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - powiedzial Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską. 

Po gali Wiktorów część internautów od razu powiązała rzeczoną "wolność z imieniem" z Maciejem Kurzajewskim. Parze z "Pytania na śniadanie" zaczęto przypisywać romans, a utwierdzać w tym przekonaniu miały nagrania prywatnych rozmów Cichopek i Kurzajewskiego, pochodzące prawdopodobnie z podsłuchu. Marcin Hakiel wyznał, że czuł się zdruzgotany po przesłuchaniu jednego z materiałów, które do niego dotarły. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?

Od tamtej pory wszelkie materiały z Cichopek i Kurzajewskim zamieszczane w sieci wzbudzają mnóstwo emocji i żartów na temat ich rzekomego romansu. Pod ostatnim nagraniem wideo, w którym radosny duet z "Pytania na śniadanie" zachęcał do kibicowania Krystianowi Ochmanowi w finale Eurowizji, internauci nie hamowali się z docinkami. 

A to ta wolność z imieniem? 

Proszę, jak się dobrze bawią ze sobą...

Szybko się pocieszyła

Wieść niesie, że wszystko razem robią... Ich życiem ich sprawa, niech każdy patrzy na swe życie

Część komentujących zauważyła, że po aktorce w ogóle nie widać smutku z powodu rozpadu małżeństwa. Ponadto padały głosy, że czego by nie mówić, Kasia i Maciej pasują do siebie i raczej nie byłoby zdziwienia, gdyby wkrótce potwierdzili, że są parą. 

Faktycznie pasują do siebie?