Zamknij

Monika Richardson z nowym partnerem. Była Zamachowskiego rozpływa się nad wyglądem ukochanego [FOTO]

28.07.2021 14:30
Monika Richardson
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Monika Richardson pokazała się na zdjęciu z nowym partnerem. Nowy ukochany dziennikarki to biznesmen Konrad Wojterkowski. Para wybrała się razem na łono natury. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego skomplementowała swojego przystojnego przyjaciela. 

Monika Richardson niedawno zakończyła związek ze Zbigniewem Zamachowskim. Po blisko dziesięciu wspólnie spędzonych latach aktor zakomunikował, że chce się rozstać. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" była zdruzgotana. Jak powiedziała zaraz po wyprowadzce męża, "nie ma już czego ratować". I faktycznie nie było. Zamachowscy są aktualnie na etapie dopinania spraw związanych z rozwodem i podziałem majątku. Nie przeszkadza im to jednak układać sobie życia z nowymi osobami u boku. 

Tabloidy spekulują, że Zbigniew Zamachowski nawiązał bliską relację z Gabrielą Muskałą, aktorką znaną z filmu "Fuga". Podobno miało ich połączyć coś więcej niż tylko praca nad spektaklem, ale tego żadna ze stron na razie nie chce potwierdzić. Tymczasem Monika Richardson związała się z Konradem Wojterkowskim - biznesmen i producentem filmowym oraz filantropem stojący za akcją "Kocham. Szanuję - Nie biję". Para przestała się ukrywać podczas wakacji w Hiszpanii, gdy zamieściła wspólne zdjęcie na Instagramie.

Monika Richardson z nowym partnerem Konradem Wojterkowskim

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski ponownie wybrali się na wspólny wypoczynek. Tym razem padło na agroturystykę w malowniczych lasach Warmii niedaleko Olsztyna. Na Instagramie byłej żony Zbyszka pojawiły się zdjęcia z przejażdżki konnej oraz spływu kajakowego. Na fotce z tego ostatniego Monika Richardson pokazała się z bliska bez makijażu, ale uznała, że w takim wydaniu raczej nie ma co się porównywać z doskonale prezentującym się partnerem.

Gdy z was dwojga tylko twój partner wygląda świetnie na jedynym wspólnym zdjęciu... - skwitowała Richardson. 

Ale obserwatorzy byli innego zdania i do tego zauważyli, że dziennikarka ostatnio wyraźnie rozpromieniała.  

Ależ Pani wygląda bardzo dobrze!

Pani Moniko, jest super. Widać dużą zmianę.

Pani Moniko, tak chyba trzeba żyć

Kibicujecie nowemu związkowi Moniki Richardson?