Zamknij

Richardson i Zamachowski mieli się rozwodzić, a tu takie wieści. Zaskakujące ustalenia tabloidu

13.05.2022 12:56
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się ponad rok temu i od pewnego czasu układają sobie życie u boku nowych miłości. Monika wielokrotnie mówiła o rozwodzie, lecz jak ustalił "Super Expres", ponoć do sądu nie wpłynął nawet pozew rozwodowy. 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się wiosną zeszłego roku. Paparazzi przyłapali aktora na wyprowadzce z  mieszkania na Żoliborzu. Wkrótce wyszło na jaw, że związek popularnej pary chwiał się już od dłuższego czasu. Richardson zwierzyła się w magazynie "Wprost", że w trakcie małżeństwa Zbigniew dopuścił się zdrady i choć ona mu wybaczyła, aktor nie chciał dłużej kontynuować związku. 

Od czasu rozstania w życiu obojga małżonków sporo się zmieniło. Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką Gabrielą Muskałą, zaś Monika Richardson znalazła pocieszenie u boku przystojnego biznesmena Konrada Wojterkowskiego. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, lecz ponoć nadal pozostaje im do rozwiązania kwestia rozwodu. Jak donosi "Super Express", Richardson i Zamachowski nadal formalnie pozostają małżeństwem i choć od ich rozstania minęło półtora roku, para ma zwlekać z podjęciem działań zmierzających do formalnego zakończenia małżeństwa. 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski jeszcze się nie rozwiedli? 

Temat rozwodu aktora i byłej prezenterki "Pytania na śniadanie" wrócił w kontekście nowych zdjęć z romantycznego spaceru Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały, którzy podobno "świata poza sobą nie widzą".

Tabloid dostrzegł na serdecznym palcu aktorki pierścionek. "Czyżby aktor postanowił oświadczyć się i po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu?" - zastanawia się "Super Express". Jednak zaraz przypomina, że na przeszkodzie do ewentualnego małżeństwa stoi brak rozwodu Zamachowskiego z Moniką Richardson. Według informacji tabloidu, do sądu nie wpłynął nawet pozew rozwodowy.

Na razie nie może być o tym mowy, bo nie sfinalizował rozwodu z trzecią żoną, Moniką Richardson (50 l.). Według naszych informacji do sądu nadal nie wpłynął pozew rozwodowy, mimo że od ich rozstania minęło już prawie 1,5 roku i oboje układają sobie życie na nowo - czytamy w "SE". 

Pytana w wywiadach o rozwód Monika Richardson przyznawała, że nie wie, kiedy to nastąpi. Na razie prezenterka cieszy się nowym związkiem, a rany po związku ze Zbyszkiem leczy na terapii. Na temat ewentualnego ślubu z nowym partnerem wypowiada się jasno: Nie, absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie - powiedziała portalowi JastrząbPost.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS