Zamknij

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem czwartego dziecka? Niepokojący komentarz gwiazdy

17.01.2022 21:08
Monika Mrozowska
fot. Instagram/Monika Mrozowska/screen

Monika Mrozowska przed rokiem urodziła swoje czwarte dziecko, będące owocem jej związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Zdanie, które gwiazda niedawno zamieściła w sieci, stawia ten związek pod znakiem zapytania. Fani są zaniepokojeni.

Monika Mrozowska zasłynęła dzięki swojej roli w serialu "Rodzina zastępcza", gdzie grała najstarszą córkę, Majkę Kwiatkowską. Za sprawą tamtej popularności dwukrotnie pojawiła się nawet w magazynie "Playboy". Mimo potencjału na dalszą karierę serialową aktorka poszła w całkiem inną stronę i zajęła się blogowaniem. Spory wpływ na to miały zmiany w jej życiu prywatnym - założenie rodziny z Maciejem Szaciłlą, z którym doczekała się dwójki dzieci - córek Karoliny i Jagody. Niestety, związek ten nie przetrwał i w 2012 roku, po dziewięciu latach związku doszło do rozstania.

Jeszcze w tym samym roku aktorka związała się z Sebastianem Jaworskim. W tym związku również pojawiło się dziecko - syn Józef. Związek trwał sześć lat i znów doszło do rozstania, po którym - kolejny raz równie szybko, po zaledwie roku - gwiazda weszła w relację z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że 40-letnia gwiazda czwarty raz jest w ciąży i urodzi dziecko trzeciego mężczyzny, pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy pod kątem Mrozowskiej. Także po narodzinach małego Lucjana na początku ubiegłego roku blogerka zmagała się z falą hejtu, o którym pisała w sieci. Obiektem ataków było m.in. burzliwe życie związkowe gwiazdy i fakt, że decyduje się na dziecko z kolejnym partnerem.

Zobacz także: Sandra Kubicka w ogniu krytyki. Poszło o nową fryzurę [FOTO]

Monika Mrozowska rozstała się z kolejnym partnerem?

Wielu internautów, którzy znają miłosne perypetie Mrozowskiej, zwróciło uwagę na jedno ze zdań, które ukradkiem gwiazda zamieściła w sieci. Chodziło o słowa, z których wynikać może, że tata rocznego Lucjana mieszka gdzie indziej. Internauci zaczęli zastanawiać się, czy jeśli rzeczywiście tak jest, to jaki jest tego powód. Poprzednie rozstania, zdaniem komentujących, mogą sugerować skomplikowaną sytuację w obecnym związku blogerki. Gwiazda pisała w sieci o tym, że w nocy zaczęła spełniać funkcję smoczka i narzekała na deficyt snu.

Marzę o tym, żeby się w końcu porządnie wyspać. Przez ostatnich prawie 12 miesięcy tylko przez 3 noce Lucek nie spał ze mną. Na te 3 noce pierwszy raz pojechał do swojego taty, a ja wyjechałam z dziewczynami na weekend na deskę do Zakopanego - napisała Monika Mrozowska. I właśnie to zdanie zaniepokoiło internautów.

Jezu, to z tatą Lucka też już Pani nie jest? Biedne te dzieci, serio; Maluszek nie kuma, a już ojca brak szok - piszą internauci.

Co ciekawe, w niedawnym story Monika Mrozowska napisała: W drodze do domu... Pięknie, choć w sercu smutno. Czy jednak coś jest na rzeczy? Póki co blogerka nie ustosunkowała się do przypuszczeń komentujących.

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News