Zamknij

Monika Mrozowska rozebrała się nad morzem. "Wykąp się na golasa, mówili" [FOTO]

27.07.2021 21:30
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Monika Mrozowska postanowiła podzielić się gorącym zdjęciem z wakacji. Przyjaciółki namówiły znaną z "Rodziny zastępczej" aktorkę do wykąpania się nago w morzu. Ta postanowiła pochwalić się efektami swoich prób.

Monika Mrozowska na dobre zapisała się w pamięci widzów jako Majka Kwiatkowska z kultowego serialu "Rodzina zastępcza". Choć nie była to jej pierwsza rola, to właśnie kreacja rezolutnej nastolatki okazała się najważniejszą kreacją w jej aktorskiej karierze. Mogliśmy oglądać ją także w takich produkcjach jak "Klan" czy "Przyjaciółki", a od 2016 roku jest jedną z gwiazd "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", gdzie wciela się w Magdę. Na swoim konie ma udział w "Jak oni śpiewają", "Agent. Gwiazdy", a także dwie rozbierane sesje dla magazynu "Playboy".

Prywatnie Monika jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: córek Karoliny, Jagody i syna Józefa z poprzednich związków oraz małego Lucjana, który przyszedł na świat w styczniu 2021 roku. Dumnym ojcem jest obecny partner Mrozowskiej Maciej Auguścik-Lipka. Aktorka cieszy się macierzyństwem, ale nie zaniedbuje fanów, którzy obserwują jej życie w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia z rodziną i wypowiada się na tematy związane z wychowaniem dzieci. Obecnie jednak najczęściej chwali się zdjęciami z wakacji. To właśnie najnowsze z nich zelektryzowało internautów.

Monika Mrozowska topless. Gwiazda "Rodziny zastępczej" rozebrała się na wakacjach

Na profilu Moniki Mrozowskiej na Instagramie pojawiła się nowa fotografia z wakacji, na której możemy obserwować aktorkę kąpiącą się topless. Jak sama przyznała w opisie zdjęcia, zamierzała zdjąć z siebie nie tylko górną część bikini.

- Wykąp się na golasa, mówili. Będzie super, mówili. Robiłam to już przecież tyle razy. Bułka z masłem. Moją walkę o życie w trzech aktach dedykuję. Dzięki dziewczyny za "poleconko". Odwdzięczę się niebawem. P.S. uprzedzając komentarze, tak, mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji. Nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem - czytamy.

Internauci pozytywnie zareagowali na zdjęcie i poczucie humoru Moniki. Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Cudownie! Myślę, że kiedyś trzeba będzie zrobić takie zbiorowe kąpanie na golasa. To dopiero byłaby moc, kilka babek wskakujących na golaska do wody. Ależ byłaby energia.

- No kochana, poszłaś na żywioł!

- Nie ma nic lepszego od pływania topless - czytamy.

Widać wyraźnie, że Monika umie cieszyć się wakacjami.