Zamknij

Monika Mrozowska opowiedziała o chorobie synka. Maluszek przeszedł ospę wietrzną

27.01.2022 18:49
Monika Mrozowska
fot. Instagram.com/ Monika Mrozowska

Monika Mrozowska dzieli się ze swoimi obserwatorami nowinkami z życia młodej mamy. Gwiazda, która rok temu została mamą czwartej pociechy - synka Lucjana, opowiedziała o chorobie maluszka.

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Najmłodsza pociecha gwiazdy serialu "Rodzina zastępcza" - synek Lucjan, przyszedł na świat 20 stycznia 2021 roku. Gwiazda na Instagramie opisuje swoje macierzyństwo bez lukru i otwarcie podkreśla, że czasem bywa ciężko. Tym razem podzieliła się ze swoimi obserwatorami historią o chorobie najmłodszego synka - Lucka. Chłopiec złapał ospę wietrzną. Choroba sprawiła, że malec dał nieźle w kość swojej rodzicielce.

Zobacz też: Monika Mrozowska rozstała się z ojcem czwartego dziecka? Niepokojący komentarz gwiazdy

 Monika Mrozowska opowiedziała o chorobie synka. Maluszek przeszedł ospę wietrzną

"I wyszedłem z tej ospy drodzy Państwo. Jak Filip z konopi, czy … jakoś tak. Teraz mogę się Wam przyznać, że były dwie noce kiedy dałem matce ostro popalić, bo swędziało mnie to dziadostwo , ale … codzienne kąpiele w takim niebieskim proszku i smarowanie taką białą maścią wyprowadziły mnie w ciągu 4 dni na prostą" - czytamy w zabawnym instagramowym wpisie Moniki Mrozowskiej.

Aktorka i influencerka odniosła się również do karmienia piersią. Jakiś czas temu wyznała, że gdy maluch skończy roczek, planuje odstawić go od piersi. Na razie to się jednak nie udało.

 "Na plus tej całej sytuacji mogę odnotować, że… miałem być po pierwszych urodzinach odstawiony od Najlepszego Na Świecie Baru Mlecznego, ale… ponieważ ja się przy tym barze bardzo uspokajam, wręcz taki stan zen osiągam, to… tak matkę przerobiłem, że teraz jem więcej niż na przykład miesiąc temu. A dlaczego? A dlatego moi mili, bo zrezygnowałem z kolei CAŁKOWICIE z butelki" -napisała Mrozowska.

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci: Córki Karolina i Jagoda są owocem miłości z małżeństwa z Maciejem Szaciłło. Z kolei ze związku z Sebastianem Jaworskim gwiazda doczekała się synka Józefa. Natomiast mały Lucek przyszedł na świat ze związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką.