Zamknij

Monika Miller pod tlenem w szpitalu. W jakim stanie jest 26-letnia wnuczka Leszka Millera?

14.12.2021 20:33
Monika Miller
fot. Instastory:@monika.miller

Monika Miller od ponad tygodnia przebywa w szpitalu. 26-letnia wnuczka Leszka Millera, która występowała w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", przed weekendem informowała o swoim stanie w mediach społecznościowych. Jednak ostatnia relacja instagramerki poważnie zaniepokoiła internautów. 

Monika Miller znalazła się w szpitalu, gdzie przechodzi specjalistyczne badania. Wnuczka Leszka Millera od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. - Są takie dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka. Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powiedział, że szpital, to się kładę - mówiła. W ostatnim czasie stan 26-latki znowu się pogorszył. 

Niestety nastąpiło to czego najbardziej się obawiałam. Jestem zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatni rok mi to udowodnił. Zresztą wiecie, bo nie raz i nie dwa ten temat tu poruszałam. Dbajcie o siebie pod każdym względem. Zaplanowałam na przyszły tydzień kilka prób, prace w studiu, ale lekarz powiedział mi: "Nie, Pani Moniko, zapraszam na obserwację i badania". Trzymajcie się ciepło. Ja walczę z kolejnymi przeciwnościami losu - przekazała 4 grudnia swoim obserwatorom. 

Monika Miller wciąż w szpitalu. W jakim stanie jest wnuczka Leszka Millera? 

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" cały czas poddaje się badaniom i gdy tylko ma okazję, zdaje relację w social mediach. Do tej pory internauci widzieli instagramerkę nieco zmęczoną, lecz fizycznie w całkiem dobrej formie. Jednak już na ostatnich nagraniach Monika Miller leży z podpiętymi wąsami tlenowymi i wygląda na ledwie żywą. 

26-latka musiała przejść zabieg bronchoskopii, czyli wziernikowania tchawicy i oskrzeli, który przeprowadza się w celu rozpoznania zmian w drogach oddechowych. 

Ogólnie czuję się, jakby mnie ktoś kopnął w płuca, ale mam nadzieję, że przynajmniej wyniki będą dobre - mówiła ostatkiem sił w nagraniu. Dziękuję wszystkim za wiadomości, jestem bardzo wdzięczna. Wysyłam wam love i pozytywną energię, mam nadzieję, że będzie dobrze - wydusiła na koniec. 

3
fot. Instastories:@monika.milller
6
fot. Instastories:@monika.milller
4
fot. Instastories:@monika.milller

Mimo nieprzyjemności związanych z zabiegiem Moniki nie opuszcza dobry humor ani siły, żeby wrzucać filmiki na TikToka. W zamieszczonym wideo 26-latka tak zażartowała sobie ze swojego samopoczucia. 

Gwiazdy, które zmarły z powodu koronawirusa lub powikłań
19 Zobacz galerię
fot. JOEL SAGET/AFP/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / AFP/EAST NEWS