Zamknij

Modelka zamordowała swojego chłopaka. Zadźgała go w samoobronie?

11.08.2022 14:38
Courtney Tailor
fot. screen Instagram courtneytailor

Courtney Tailor, modelka i influencerka, została aresztowana pod zarzutem morderstwa. Celebrytka w kwietniu 2022 roku miała zamordować swojego chłopaka. W sprawie wypowiedział się jej adwokat.

Courtney Tailor to influencerka oraz modelka, która dorabia sprzedawaniem intymnych zdjęć na OnlyFans. Na Instagramie obserwują ją 2 mln osób. 26-latka w kwietniu 2022 roku miała zadźgać Christiana Obumseli, swojego o rok starszego chłopaka, w ich mieszkaniu w Miami na Florydzie.

Zobacz także: Gord Lewis nie żyje. Gitarzysta został znaleziony martwy, policja podejrzewa, że zabił go syn

Courtney Tailor zabiła swojego chłopaka?

Courtney Tailor została zatrzymana na Hawajach. Nie udała się tam na wakacje – przebywała w ośrodku odwykowym z powodu nadużywania niedozwolonych substancji. Miała też leczyć się z zespołu stresu pourazowego. Jej prawnik twierdzi, że jest również ofiarą przemocy domowej i handlu ludźmi.

Obecnie oczekuje na ekstradycję na Florydę, gdzie usłyszy oskarżenie o zabójstwo drugiego stopnia. Jej adwokat jest szczerze zaskoczony i będzie walczyć o swoją klientkę.

- Jestem całkowicie zszokowany, zwłaszcza że współpracowaliśmy przy śledztwie i zaproponowaliśmy, że dobrowolnie ją wydamy, jeśli zostanie oskarżona. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jej imienia w sądzie – powiedział Frank Pieto dla „Miami Herald”.

Jak podają zagraniczne media, Courtney Tailor 3 kwietnia bieżącego roku została znaleziona w swoim mieszkaniu. Była zakrwawiona. Miała działać w samoobronie po tym, gdy jej 27-letni chłopak niespodziewanie ją zaatakował.

Mężczyzna miał również rzekomo ją prześladować. Kobieta dźgnęła byłego ukochanego w momencie, kiedy próbował ją dusić. Spotykali się od około dwóch lat. Rodzina zmarłego uważa, że Courtney Tailor zabiła 27-latka celowo i świadomie.

Po tych tragicznych wydarzeniach influencerka trafiła na obserwację psychiatryczną. Prawnik rodziny twierdzi, że jej zeznania były niespójne i niewystarczająco wiarygodne, aby poprzeć wersję o samoobronie.

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS