Zamknij

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znów są razem? Przyłapano ich na gorących pocałunkach

12.11.2021 15:59
Misiek Koterski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zostali parą w 2016 roku i dość szybko poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Niestety, wkrótce po tym, jak Fryderyk przyszedł na świat, drogi rodziców się rozeszły. Nie było to zresztą ich pierwsze rozstanie. Po tym jak ich drogi rozeszły się, Koterski szybko znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Wszystko jednak wskazuje na to, że "stara miłość nie rdzewieje".

Michał Koterski i Marcela Leszczak znów są razem? Jak informuje "Pudelek", na którego łamach pojawiły się zdjęcia pary przyłapanej w centrum handlowym na czułościach, wiele na to wskazuje. Ich relacja jak dotąd była bardzo burzliwa, naznaczona licznymi rozstaniami i powrotami. Na początku tego roku zdawało się, że tych dwoje postanowiło definitywnie zakończyć wspólną przygodę. W odróżnieniu od wielu różnych medialnych związków, rozstanie Koterskiego i Leszczak przebiegało wyjątkowo spokojnie, a obydwoje zarzekali się, że mają ze sobą bardzo dobre relacje.

Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu Misiek Koterski zaczął spotykać się z dużo młodszą od siebie aktorką - Dagmarą Bryzek. Związek potwierdził oficjalnie w sierpniu. Tych dwoje deklarowało sobie w sieci wielką miłość, a w serwisach internetowych roiło się od zdjęć zakochanych. Co istotne, Leszczak, proszona o komentarze, wcale nie chciała o tym mówić, a pytana o zakończenie związku z Miśkiem stwierdziła, że to nadal zbyt świeża i bolesna sprawa. Czyżby jednak dali sobie kolejną szansę?

Zobacz także: Michał Wiśniewski krytykuje Kurdej-Szatan? "Powinna wziąć na wstrzymanie"

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znów są razem?

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek zakończyli swój związek równie niespodziewanie, jak go rozpoczęli. Teraz historię ich związku opowiadają zdjęcia z różnych wydarzeń, na których pojawiali się razem, oraz fotki ze ścianek na kilku eventach. Wiele jednak wskazuje, że Misiek po prostu znów zatęsknił za Marcela Leszczak.

Jak informuje "Pudelek" Leszczak i Koterski byli widziani w jednym z warszawskich centrów handlowych. Uwagę zwróciła na nich jedna z osób, które akurat znalazły się w pobliżu. Na zdjęciach, które wykonała, widać, że modelka i aktor znów mają się ku sobie. Stojąc przed jednym ze sklepów w objęciach całowali się i czule do siebie szeptali. Z ich twarzy nie schodził uśmiech. Zaledwie kilka dni temu widziani byli w kinie. Czyżby tamto spotkanie pozwoliło im odświeżyć stare uczucia? Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie (lub zaprzeczenie) tym doniesieniom.

Fani Miśka już podłapali temat, bo na Instagramie aktora zaczęły pojawiać się różne komentarze z tym związane.

"Chciałabym życzyć Tobie i Marceli dużo siły i wytrwałości razem. Jesteście piękną parą - idealnych związków nie ma. Są kryzysy, rozstania, ale są i powroty, które mogą być równie piękne. Zresztą, cóż może być lepszego od dwójki rodziców przy dorastającym dziecku" - pisze internautka. Komentarz nie doczekał się jeszcze żadnej odpowiedzi Koterskiego.

Co ciekawe, pod jednym z niedawnych zdjęć Marceli i Frysia pojawił się komentarz internautki (prawdopodobnie związanej blisko z Leszczak): "A co Wy takie szczęśliwe oczka macie?". Na co Marcela odpisała krótko: "Ty wiesz", dodając emotkę serduszka i buźkę z serduszkami zamiast oczu. Czyżby chodziło o poukładanie spraw z Koterskim?