Zamknij

Milionerzy: Kalczyńska i Sołtysik odpadli przy pytaniu za 2 tysiące

04.12.2020 10:56
Milionerzy
fot. Bartosz KRUPA/East News

Milionerzy: w odcinku specjalnym programu na fotelach uczestników, zamiast uczestników, którzy zwycięsko wyszli z eliminacji, zasiadły gwiazdy. Tym razem jedną z par tworzyli prezenterzy "Dzień Dobry TVN": Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. W porównaniu z drugą parą graczy ponieśli druzgocącą klęskę. Odpadli na pytaniu za dwa tysiące złotych.

"Milionerzy" po raz pierwszy z nowym kołem ratunkowym. To właśnie we wczorajszym, mikołajkowym odcinku, po raz pierwszy nie było widowni, dlatego koło ratunkowe "pytanie do publiczności" zastąpiono możliwością zamiany pytania na inne, losowo wybrane. W tym odcinku uczestnikami byli Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Pierwsza para dotarła całkiem daleko - do pytania za 250 tysięcy, przy którym postanowili zrezygnować z dalszej gry. Wygraną, czyli 125 tysięcy złotych przekazali oczywiście na cele charytatywne. Niestety, takiego szczęścia w grze nie mieli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Ci dotarli do pytania za dwa tysiące złotych, na którym ponieśli klęskę.

Zobacz także: Milionerzy: Padło pytanie o milion. Sprawdź poprawną odpowiedź

Milionerzy: Kalczyńska i Sołtysik odpadli na pytaniu za dwa tysiące złotych

Każdy, kto śledzi teleturniej "Milionerzy", wie, że nie zawsze o powodzeniu w grze decyduje konkretna wiedza, bo często pojawiają się pytania, na które odpowiedź zna się po prostu "z życia". Pytanie, na którym odpadli Kalczyńska i Sołtysik, prawdopodobnie dla piłkarskiego fana nie stanowiłoby większej trudności. Ale jeśli się nim nie jest - pozostają kola ratunkowe, dedukcja i ślepe strzały. Zdaje się, że właśnie na taki ślepy strzał zdecydowali się prezenterzy TVN.

Oto ich pytanie: Gry na trybunach pada hasło: "Let's do the Poznań", kibice piłkarscy: A: stają tyłem do murawy B: dają sobie buziaki C: wychodzą ze stadionu D: rozbierają się do rosołu.

Najpierw uczestnicy postanowili odsiać odpowiedzi na pewno niepoprawne. Po kole "pół na pół" pozostały odpowiedzi A i D. Ostatnia odpowiedź wydawać się mogła mało prawdopodobna, ale przecież w "Milionerach" właśnie to widzom najbardziej się podoba, że często prawidłowe odpowiedzi są tymi najbardziej zaskakującymi. Tak też Kalczyńska i Sołtysik wybrali niepoprawną odpowiedź D, ponosząc sromotną klęskę.

RadioZET.pl/AS