Zamknij

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska rozstali się? Jest komentarz aktora

Sylwia Wamej
09.05.2019 13:27
Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska nie są już razem? Takie informacje podał tygodnik „Na żywo”. Mikołaj Roznerski zabrał głos w tej sprawie.

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska już nie są razem?

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska spotykają się ze sobą od marca 2018 roku i tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ostatnio pojawiły się informacje, jakoby para się rozstała. Według „Na żywo” zakochani rozstali się już jakiś czas temu. Jednak ze względu na „M jak miłość”, w którym razem występują, wolą udawać, że wszystko jest w porządku. Mikołaj Roznerski miał już nawet założyć konto na jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych.

rozznerski_1
fot. Instagram.com/ Mikołaj Roznerski

Kalska i Roznerski skomentowali informacje tygodnika na Instagramie

Nigdy dobrze nie czuł się jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki” – pisze „Na żywo”. Okazuje się, że informacja o rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego jest wyssana z palca. Aktor skomentował doniesienia tygodnika na swoim InstaStories. „Kochanie, podobno się rozstaliśmy. Wiesz coś o tym?” –  napisał z przymrużeniem oka.

Na odpowiedź Kalskiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka również odpowiedziała na swoim InstaStories. „Tak, słyszałam i czytałam. Więc na pewno to prawda” – skomentowała ironicznie Kalska.

 

RadioZEt.pl/ Na żywo/ SW