Zamknij

Michał Wiśniewski skrytykowany przez Ninę Terentiew. Nie miała litości? "Jest najgorszym mężem"

19.05.2022 14:30
Michał Wiśniewski / Nina terentiew
fot. screen: Instagram: m_wisniewski1972 / YouTube: FAKT

Nina Terentiew w wywiadzie szczerze powiedziała, co sądzi o licznych małżeństwach Michała Wiśniewskiego. Zdaniem dyrektor programowej Polsatu lider Ich Troje jest "najgorszym mężem". Jak oceniła go w roli ojca?

Michał Wiśniewski to postać, obok której ciężko przejść obojętnie. Wokalista i lider zespołu Ich Troje odnosił z grupą spektakularne sukcesy i tworzył wielkie hity takie jak "A wszystko to (Bo Ciebie kocham)", "Powiedz" czy "Keine Grenzen", z którym reprezentowali nasz kraj na Konkursie Eurowizji. Wiśniewski był jednym z najbardziej medialnych wokalistów w kraju, zarabiał także ogromne pieniądze. Niestety, dziś Ich Troje nadal działa, ale od lat nie może pochwalić się wielkimi sukcesami, majątek Michała znacznie stopniał, a on sam otwarcie opowiadał o uzależnieniu od alkoholu i hazardu. Wydaje się jednak, że odnalazł miłość u boku ukochanej Poli.

Kontrowersyjny artysta w marcu 2020 roku po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, a w styczniu 2021 po raz piąty został ojcem, na świat przyszedł jego syn Falco Amadeus. Wiśniewski ma także czworo dzieci z poprzednich związków. Wcześniej jego żonami były: Magda Femme, Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz, Anna Świątczak i Dominika Tajner. Michał w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyznał, że bolą go łatki "dziecioroba", a sam myślał nawet o kolejnych pociechach. Życie osobiste lidera Ich Troje w rozmowie z "Faktem" skomentowała dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew, która wielokrotnie miała okazję z nim współpracować. Zdaniem 76-latki gwiazdor jest lepszym ojcem niż mężem?

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Michał Wiśniewski jest złym mężem? Odważne słowa Niny Terentiew

W wywiadzie dla "Faktu" Nina Terentiew nie ukrywała, że jej zdaniem liczne małżeństwa Wiśniewskiego mogą być dowodem na to, że artysta niezbyt dobrze odnajdował się w roli męża. Zasugerowała nawet, że Michał mógł być niedojrzały.

- Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to, niestety, udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie, jak idzie - oceniła surowo.

Jednocześnie Terentiew zauważyła ogromną miłość, jaką piosenkarz darzy każde ze swoich dzieci. Jako ojca oceniła go bardzo pozytywnie.

- Na szczęście jest absolutnie najlepszym ojcem. Naprawdę kocha wszystkie swoje dzieci i jest skłonny zrobić dla nich wszystko. Bardzo go za to cenię - podsumowała.

Wiśniewski ma mieć dobry kontakt z większością swoich byłych żon. Jedynie Magda Femme nie darzy go zbytnią sympatią, Michał sam przyznał, że z pierwszą żoną "ma kosę". Kto wie, być może gwiazdor odnalazł miłość na całe życie właśnie u boku Poli.