Zamknij

Michał Adamczyk z „Wiadomości” miał wypadek? Starał się to ukryć na wizji [FOTO]

08.08.2022 16:55
Michał Adamczyk
fot. screen Wiadomości TVP VOD wyd. z dn. 07.08.2022

Michał Adamczyk w niedzielnym wydaniu „Wiadomości” zwrócił na siebie uwagę niektórych widzów. Szybko dostrzegli, że coś jest nie tak z ręką prezentera. Starał się to zamaskować zasłonięciem szklanką z wodą.

Michał Adamczyk, Danuta Cholecka i Edyta Lewandowska to niektóre z twarzy „Wiadomości” TVP. Widzów zaniepokoiło zachowanie prezentera od ponad 20 lat związanego z TVP. Jego lewa ręka była unieruchomiona.

Zobacz także: Potężna wpadka w „Wiadomościach” TVP. Wiedza geograficzna leży, czegoś takiego jeszcze nie było [FOTO]

Michał Adamczyk miał wypadek?

7 sierpnia wieczorne wydanie „Wiadomości” było prezentowane przez Michała Adamczyka. Dziennikarz zazwyczaj lubił trzymać długopis w obu dłoniach. Tym razem nawet nie poruszył lewą ręką, która znajdowała się na myszce od komputera.

Przy jego dłoni można też było zauważyć szklankę z wodą, która stała w taki sposób, aby nieco przesłonić widok w okolicy nadgarstka. W tabloidach od razu pojawiły się spekulacje, że dziennikarz doznał wypadku lub urazu na urlopie.

Niektórzy zaczęli analizować lokalizację opatrunku u dziennikarza. Internauci podejrzewają, że doszło do urazu nadgarstka lub kości promieniowej.

- Z mankietu koszuli wystawała wyraźnie usztywniona ręka od połowy dłoni do łokcia. To może oznaczać, że gwiazdor TVP doznał urazu kości promieniowej lub nadgarstka. Według fachowej literatury, gojenie się złamania kości promieniowej typowo trwa około pięć lub sześć tygodni (choć czas zrastania może być bardzo zróżnicowany z zależności typu uszkodzenia) – donosi „Super Express”.

Michał Adamczyk ręka
fot. screen TVP VOD Wiadomości wyd. z dn. 07.08.2022

Na razie TVP nie odpowiedziało na żadne z zapytań portali plotkarskich. Sam Michał Adamczyk również nie zabrał głosu. Wiadomo, że prezenter lubi aktywny wypoczynek – jest fanem piłki nożnej, żeglowania oraz narciarstwa.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen