Zamknij

Michael Jackson maltretował psychicznie siostrę? Janet ujawniła prawdę. "Nazywał mnie dzi*ką"

25.01.2022 14:53
Michael Jackson
fot. EAST NEWS

Michael Jackson zmarł już prawie 13 lat temu, jednak jego osoba wciąż wzbudza olbrzymie kontrowersje. Teraz jego słynna siostra wyznała, że piosenkarz maltretował ją psychicznie, wyzywając ją i śmiejąc się z jej wyglądu.

Michael Jackson to jeden z najbardziej znanych artystów wszech czasów, którego przeboje znane są na całym świecie. Jako artysta odnosił sukcesy, jednak prywatnie jego życie naznaczone było wieloma niepowodzeniami oraz dramatami, związanymi m.in. z brutalnością ojca. Kiedy artysta został oskarżony o molestowanie seksualne dzieci, na jego sławę padł cień, którego nie udało się usunąć. Choć od śmierci artysty minie wkrótce 13 lat, to wokół jego osoby mnożą się kontrowersje. Teraz oliwy do ognia dolała także słynna siostra artysty - również piosenkarka, Janet.

Zobacz także: Michał Piróg ostro komentuje sprawę z psem Mikołaja Śmieszka. "Żadne stworzenie na to nie zasłużyło"

Janet Jackson oskarża Michaela o gnębienie psychiczne

Dokument, zatytułowanym po prostu "Janet", opowiadać będzie historię piosenkarki, widzianą z perspektywy różnych osób. W produkcji, która będzie miała swoją premierę 28 stycznia, pojawią się m.in. Mariah Carrey, Missy Elliott, Lisa Marie Presley czy Paula Abdul. Jak mówiła sama Janet, ma to być: historia, opowiedziana przeze mnie, a nie widziana oczami kogoś innego. To jest właśnie prawda, tak to wygląda. Kochajcie lub nienawidźcie: to ja - zapowiadała.

Teraz w sieci pojawiły się krótkie zapowiedzi czterogodzinnego dokumentu, w których usłyszeć możemy wiele zaskakujących informacji. W jednej z wypowiedzi Janet Jackson oskarżyła słynnego brata Michaela o znęcanie się psychiczne. Twórca hitu "Thriller" miał wyśmiewać wygląd siostry i nazywać ją wieprzem oraz dzi*ką. Jak twierdzi piosenkarka, dla Michaela było to śmieszne, a dla niej bardzo raniące.

Były czasy, kiedy Mike mi dokuczał i mnie przezywał - nazywał mnie świnią, koniem, dzi*ką, wieprzem czy krową. On się z tego śmiał i ja też, ale w głębi czułam się zraniona. Kiedy ktoś mówi, że jesteś za duża, ma to na ciebie wpływ - powiedziała Janet.

Piosenkarka podzieliła się też przykrymi wspomnieniami, związanymi z brutalnym ojcem, który wielokrotnie stosował wobec niej i rodzeństwa przemoc.

Kiedy dorastałam, moje doświadczenia z ojcem nie były takie, jakie chciałam. Nigdy nie było wiadomo, jaki miał nastrój - czy był w humorze do zabawy. Ale nawet jego sposób na zabawę nie był wesoły. Ojciec budził nas, podpalając zapałki, które wkładał między nasze palce u stóp - zdradziła.

John Lennon Selena Andrzej Zaucha
10 Zobacz galerię
fot. AFP/East News, Polaris/East News, Youtube screen (Andrzej Zaucha)