Zamknij

Meghan i Harry wybrali imię dla dziecka? Bukmacherzy się tego nie spodziewali

02.06.2021 14:27
Meghan Markle i książę Harry
fot. Time/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Bukmacherzy typują, jakie imiona mogliby nadać maleństwu. Tymczasem przyszli rodzice zdają się zastanawiać na imieniem, którego nikt nie brał pod uwagę.

Meghan Markle i książę Harry to w ostatnim czasie główny temat związany z brytyjską rodziną królewską. To paradoks, ponieważ książęca para robi wszystko, by odciąć się od monarchii, a zdaniem wielu osób wręcz celowo niszczy wizerunek dworu. Problemy pojawiły się już wtedy, gdy małżonkowie postanowili przenieść się do Stanów Zjednoczonych i zrezygnować z oficjalnych funkcji. Jednak po głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey, w którym zarzucili rodzinie ogromne naciski i zachowanie, które wywołało u Meghan myśli samobójcze, a dla Harry'ego skończyło terapią, rozgorzało rodzinny konflikt. Pojawiła się nawet petycja wzywająca "czarne owce" monarchii do dobrowolnego zrzeczenia się książęcych tytułów.

Myśli Sussexów zaprząta jednak obecnie nie tylko konflikt z otoczeniem dworu i sprawy wizerunkowe. Najważniejsza dla pary jest druga ciąża Meghan i zbliżający się wielkimi krokami poród. Oczywiście media i opinia publiczna bacznie śledzą każdy szczegół i zachowanie przyszłych rodziców. Wiadomo już, że 3-letni Archie będzie miał siostrzyczkę, nadal nie wiadomo, jakie imię otrzyma dziewczynka i czy książęca para postanowi nawiązać do rodzinnych tradycji. Może się okazać, że wszelkie typy bukmacherów okażą się błędne.

ZOBACZ TAKŻE:  Meghan Markle chce mieć nietypowy poród. Skorzysta z praktyk stosowanych w sekcie

Meghan i Harry wybrali imię dla drugiego dziecka? Mogliby wszystkich zaskoczyć

Magazyn "People" przypomniał wizytę Meghan i Harry'ego w jednej ze szkół w mieście Birkenhead. Podczas spotkania z dziećmi jedna z dziewczynek zapytała księżną, co myśli o imieniu Amy i czy nazwałaby tak córkę.

- Zapytałam ją, czy gdyby miała córkę, nazwałaby ją Amy, a ona powiedziała: "To naprawdę ładne imię, podoba mi się. Będziemy musieli o tym pomyśleć" - opowiedziała dziewczynka.

Z kolei Harry miał dopytywać mamę dziewczynki imieniem Lily, jak je przeliterować. Spodobało mu się także imię Harriet.

- To świetne imię  - ocenił.

Pojawiły się opinie, że to właśnie któreś z tych imion mogą wybrać przyszli rodzice, co z pewnością dla wielu typujących byłoby niemałym zaskoczeniem.