Zamknij

Meghan Markle i książę Harry pokazali małego Archiego. Widać, do kogo jest podobny

Maciej Friedrich
27.09.2019 15:51
Meghan Markle i książę Harry pokazali małego Archiego. Widać, do kogo jest podobny
fot. Shutterstock.com

Archie Mountbatten-Windsor to jedno z najpopularniejszych dzieci na świecie. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego wzbudza ogromne zainteresowanie. Książęca para zabrała potomka w zagraniczną podróż i pokazała światu. Większość fanów brytyjskiej rodziny królewskiej nie ma wątpliwości, do kogo podobny jest Archie.

Meghan Markle i książę Harry to jedni z najbardziej medialnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć często mówi i pisze się o nich jako o królewskich skandalistach notorycznie naginających protokół, nie zmienia to faktu, ze w pewien sposób ocieplają wizerunek monarchii. Wydarzeniem na skalę światową były narodziny syna Meghan i Harry'ego. Archie Mountbatten-Windsor jest siódmą w kolejności osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Mimo zaledwie pięciu miesięcy wyruszył razem z rodzicami w służbową podróż.

Meghan i Harry pokazali Archiego. Do kogo podobny jest syn książęcej pary?

Od kilku dni para książęca podróżuje po Południowej Afryce. W dyplomatycznej wyprawie towarzyszy im mały Archie. W środę 25 września na profilu książęcej pary na Instagramie pojawiło się nagranie z wizyty u południowoafrykańskiego biskupa Desmonda Tutu. Roześmiani Meghan i Harry przedstawili gospodarzowi swojego synka, który wyraźnie podbił serca zgromadzonych gości.

W sieci pojawiły się liczne komentarze komplementujące zarówno Archiego, jak i jego rodziców. Pojawiło się sporo opinii, że mimo zaledwie kilku miesięcy, widać wyraźne podobieństwo młodego członka brytyjskiej rodziny królewskiej do swojego ojca, gdy ten był dzieckiem. Patrząc na archiwalne zdjęcia księżnej Diany trzymającej księcia Sussexu na rękach, ciężko się z tym nie zgodzić.

 Księżna Diana była chora psychicznie? Szokujące słowa terapeuty  

 

RadioZET.pl/MF