Zamknij

Meghan Markle buduje pałac za 100 milionów dolarów? "Własne Buckingham"

20.01.2022 16:21
Meghan Markle
fot. screen: YouTube

Według zagranicznych mediów Meghan Markle planuje wybudować własny pałac w Stanach Zjednoczonych. Na dom marzeń może wydać nawet 100 milionów dolarów. Niepokorna księżna chciałaby mieszkać w odizolowanej enklawie dla celebrytów.

Meghan Markle to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykańska aktorka została żoną księcia Harry'ego w 2018 roku i od początku miała wzbudzać niechęć bardziej konserwatywnej części monarchii. Obawy okazały się uzasadnione, książęca para nie czuła się dobrze w pałacu i postanowiła zrzec oficjalnej funkcji, po czym wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Z pewnością sprawa nie byłaby tak głośna, gdyby nie oskarżenia wobec otoczenia królowej Elżbiety II. Meghan i Harry mieli znajdować się pod ogromną presją, a ich wypowiedzi wywołały rodzinny konflikt.

W Stanach Zjednoczonych książęca para zdaje sobie radzić całkiem dobrze, małżonkowie zamieszkali w wartej 20 milionów dolarów luksusowej posiadłości w Montecito. Jednak, jak informuje "New Idea", Meghan inaczej wyobraża sobie swoje wymarzone lokum. Nie można odmówić jej rozmachu, bowiem Markle ma planować wybudowanie własnego zamku, którego koszt może wynieść nawet 100 milionów dolarów. Co na to Harry?

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Zobacz także

Meghan Markle chce wybudować własny pałac. Może wydać nawet 100 milionów dolarów

Zdaniem "New Idea" książę Harry ma być zaskoczony oryginalnym pomysłem i nie do końca zgadzać się z wizją Meghan.

- Harry był zaskoczony jej pomysłem. Mają wszystko, czego mogliby kiedykolwiek chcieć w swojej posiadłości, w tym plac zabaw dla dzieci oraz kort tenisowy. On stara się zrozumieć, dlaczego jest niezadowolona. Mówi się, że Harry drapie się po głowie z powodu ciągłego niezdecydowania swojej żony, co powoduje napięcie między parą, która od dwóch lat prawie nie była w Anglii - czytamy.

Meghan ma szukać miejsca na wymarzony pałac między innymi w odizolowanej enklawie dla celebrytów w Madison Club Palm Spring. Wśród sąsiadów miałaby wtedy takie gwiazdy jak Kris Jenner i Cindy Crawford.

- Interesuje się zamkniętą społecznością Hidden Hills w Los Angeles, która jest bardzo prywatna i wyjątkowo ekskluzywna. Same działki sprzedają się za około 2 miliony dolarów. Nic dziwnego, że mieszkańcy to bogaci i sławni ludzie, tacy jak Kardashianowie, którzy szukają prywatności na spektakularnych szczytach górskich, ale w niewielkiej odległości od Hollywood (...) Ma wizję i skupia się na planach tego wymarzonego domu. Ceny rosły i rosły, więc będzie to kosztowne. Czas pokaże wielki plan Meghan - czytamy.

Wymarzony pałac Meghan może kosztować nawet 100 milionów dolarów. W mediach mówi się o tym, że żona Harry'ego pragnie "własnego Buckingham".