Zamknij

Mąż wyretuszował Katarzynę Skrzynecką? Podejrzane falowanie i wklęsłości na zdjęciach z wakacji [FOTO]

14.07.2022 22:00
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
fot. Instagram:@marcinlopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki podzielili się zdjęciami z Zanzibaru. Uwagę przykuwa sylwetka aktorki i to, co dzieje się z tłem wokół jej talii. Czyżby ktoś tu majstrowal przy zdjęciach? 

Katarzyna Skrzynecka, jak większość polskich gwiazd, jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć, na których pozuje z mężem Marcinem Łopuckim i córką, 10-letnią Alikią Ilią. Ostatnie zdjęcia z rodzinnych wakacji aktorki wywołały jednak kąśliwe komentarze. Internauci dopatrzyli się retuszu sylwetki Katarzyny Skrzyneckiej. Poprawki miały być tak nieudolne, że obraz wkoło zaginał się i falował. 

Katarzyna Skrzynecka została wyretuszowana na zdjęciach? 

Marcin Łopucki opublikował na swoim profilu zdjęcia z wakacji na Zanzibarze. Na fotce zrobionej w samolocie internautom rzucił się w oczy rozmazany obraz w okolicy brzucha Katarzyny Skrzyneckiej i dziwnie "rozlany" pas bezpieczeństwa.

Internauci przeczepili się także do zdjęcia małżonków pozujących pod palmą. Tam, gdzie Katarzynie Skrzyneckiej miało ubyć, tam Marcinowi Łopackiemu dziwnie urosło.

Wszystko fajnie, tylko po co to sztuczne wyszczuplenie talii? Pan Marcin wygląda przez to jakby miał brzuch ciążowy. Pani Kasiu, jest Pani uroczą i piękna kobieta niezależnie od rozmiaru - wytykają aktorce followersi.

Komentującym było trudno uwierzyć, że mistrz świata w kulturystyce klasycznej może mieć tak zaokrąglony brzuch, szczególnie że na innych zajęciach jego ciało prezentuje się perfekcyjnie. Warto jednak wziąć pod uwagę inną wersję, że "wzdęty" brzuch Marcina Łopuckiego to po prostu efekt podwianej od spodu koszulki. 

Jak myślicie, czepiają się, czy faktycznie coś tu było majstrowane?

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook