Zamknij

Maurycy Popiel z "M jak miłość" został okradziony. Znajomi aktora włączyli się w pomoc

21.01.2022 19:36
Maurycy Popiel
fot. Viphoto/ East News

Maurycy Popiel, aktor znany z m.in. "M jak miłość" został okradziony. Gwiazdorowi i jego żonie ukradzione zostało auto. W pomoc włączyli się przyjaciele Maurycego.

Maurycy Popiel, którego widzowie kojarzą z serialu "M jak miłość" został okradziony. Aktor opublikował w mediach społecznościowych informację, że 21 stycznia w piątek on i jego żona padli ofiarami kradzieży. Złodzieje ukradli samochód aktorowi na warszawskiej Saskiej Kępie. Popiel podał dokładny adres, przy którym było zaparkowane auto oraz prawdopodobne godziny przestępstwa. Gwiazdor udostępnił zdjęcie samochodu i poprosił o pomoc

"Ukradli nam auto na Saskiej Kępie. Jakbyście widzieli, że się wietrzy gdzieś nieopodal - dawajcie znać!" - napisał. W poszukiwania zguby włączyli się przyjaciele Maurycego. Informację o kradzieży i zdjęcia auta udostępniła m.in. Anna Mucha. Sprawą przejął się też partner Anny Muchy - Jakub Wons. Informację o kradzieży auta udostępniła również żona Maurycego Popiela - Izabela Warykiewicz.

Maurycy Popiel w 2013 roku ukończył wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, w międzyczasie występując m.in. w Teatrze Ludowym i Operze Krakowskiej. Rok później otrzymał angaż w serialu "M jak miłość", gdzie do dziś wciela się w postać Olka Chodakowskiego. Popiel kojarzony jest również z takimi serialami, jak m.in. "Pierwsza miłość" oraz "Korona królów. W 2020 roku Maurycy wziął udział w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Rok później ożenił się ze swoją partnerką - Izabelą Warykiewicz.