Zamknij

Mateusz Gessler znika z TVN? Ma zostać gwiazdą popularnego show Polsatu

18.05.2022 10:32
Mateusz Gessler
fot. screen: Swiat Motocykli

Mateusz Gessler po odejściu z "MasterChef Junior" zniknie z TVN i przeniesie się do Polsatu? Według medialnych doniesień kucharz i restaurator miał otrzymać od stacji propozycję zostania gwiazdą popularnego show.

Mateusz Gessler to jeden z najpopularniejszych polskich kucharzy i restauratorów. Syn Adama Gesslera i wnuk Jacka Fedorowicza jest właścicielem kilku popularnych restauracji, między innymi "Ćmy" i "Warszawskiego snu". Jest także autorem dwóch książek z przepisami, jednak największy rozgłos przyniosła mu współpraca z telewizją TVN. W 2016 roku dołączył do jurorskiego składu kulinarnego show "MasterChef Junior". Choć zyskał ogromną sympatię widzów, w 2021 roku poinformował, że kończy swoją przygodę z programem, w 7. edycji zamiast Mateusza oglądaliśmy Tomasza Jakubiaka.

- Moja kulinarna przygoda z "MasterChef Junior" dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci! - poinformował fanów.

Wiele osób zastanawiało się, czy restaurator, który na antenie TVN prowadził także w 2017 roku program "Drzewo marzeń", postanowi na dobre zrezygnować z pracy w telewizji. Jednak według medialnych doniesień ma ponownie pojawić się na ekranie, choć już jako gwiazdor konkurencyjnej stacji.

Te gwiazdy nie jedzą mięsa
10 Zobacz galerię
fot. East News

Mateusz Gessler nowym prowadzącym "Hell's Kitchen"? Gwiazdor miałby przenieść się do Polsatu

Mateusz Gessler miał w 2014 roku otrzymać propozycję prowadzenia w Polsacie polskiej edycji kulinarnego reality-show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" i odmówić ze względów osobistych. W ten sposób gwiazdorem programu został Wojciech Modest Amaro, którego w 6. edycji zastąpił Michał Bryś. Serwis Press.pl poinformował jednak, że Gessler ma pojawić się w nowej edycji "Hell's Kitchen", zdjęcia z jego udziałem miały być realizowane w kwietniu i maju.

Portal Jastrząb Post zdradził, że ani stacja Polsat, ani sam Mateusz nie chcą potwierdzić doniesień o nowym zawodowym wyzwaniu restauratora.

- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - miał skomentować Gessler.

Myślicie, że były gwiazdor "MasterChef Junior" sprawdziłby się w "Piekielnej kuchni"?