Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Świętują 48. rocznicę ślubu [FOTO]

13.10.2021 14:13
Martyna Wojciechowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami. Dziennikarka pokazała ich wspólne zdjęcie i zdradziła, że świętuje razem z nimi 48. rocznicę ślubu. Gwiazda nie ukrywa, że rodzice są dla niej ogromną inspiracją.

Martyna Wojciechowska stara się z wyważeniem opowiadać o swoim życiu prywatnym. Tym razem dziennikarka pokazała wspólne zdjęcie eleganckich rodziców, którzy świętują 48. rocznicę ślubu. Wojciechowska nie ukrywa, że jest dumna ze swoich rodzicieli, którzy są dla niej olbrzymią inspiracją.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska wyznaje: "Jestem uzależniona". Poruszyła ważny temat

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Świętują 48. rocznicę ślubu [FOTO]

"Moi Kochani Rodzice świętują dzisiaj swój wielki dzień. Łącznie spędzili ze sobą ponad 50 lat!. Mam wielkie szczęście, że jestem Ich dzieckiem. Dorastałam otoczona miłością i wsparciem.
To dzięki moim Rodzicom jestem taka, jaka jestem! Dali mi siłę, odwagę i ogromną determinację. Korzenie, dzięki którym jestem mocno osadzona na ziemi i skrzydła, dzięki którym mogę latać wysoko.
Mamo, Tato, jesteście moją wielką INSPIRACJĄ! Życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych lat! Kto dołącza ze mną do życzeń? Będzie Im bardzo miło je przeczytać" - napisała w facebookowym wpisie Martyna Wojciechowska.

Sama Martyna jeszcze niedawno przeżywała ciężkie chwile w życiu prywatnym. Dziennikarka po trzech miesiącach małżeństwa rozwiodła się z Przemysławem Kossakowskim.