Zamknij

Marta Manowska wyjechała na wakacje z bratem uczestnika "Rolnika"? Odwiedzili te same miejsca

03.01.2022 09:31
Marta Manowska
fot. Instagram.com/ Marta Manowska

Marta Manowska wybrała się w podróż do Meksyku. Jak się okazuje, te same miejsca, co prowadząca "Rolnik szuka żony", odwiedza w Meksyku brat jednego z rolników z programu. Czyżby polecieli razem?

Marta Manowska to gwiazda, która bardzo chroni swoje życie prywatne. Na jej Instagramie próżno szukać zdjęć z partnerami. Gwiazda w wywiadach również nie za wiele mówi o relacjach damsko-męskich. Choć w ostatnim czasie łączono ją z operatorem programu "Sanatorium miłości", Marta nigdy nie potwierdziła tych doniesień.

Zobacz też: Marta Manowska o swoich związkach z mężczyznami: "Nie jest łatwo ze mną żyć"

Marta Manowska wyjechała na wakacje z bratem uczestnika "Rolnika"? Odwiedzili te same miejsca

Prowadząca "Rolnika" postanowiła wylecieć na urlop do Meksyku. Gwiazda ochoczo publikuje kolejne, piękne zdjęcia z Meksyku, a fani podejrzewają, że Marta wybrała się w podróż z bratem rolnika Pawła Bodziannego z 7. edycji show TVP. Obserwatorzy zauważyli, że Robert Bodzianny również wybrał się na wakacje do Meksyku. Dowodem mają być takie same miejsca, odwiedzane zarówno przez Manowską, jak i Bodziannego.

Marta świętowała sylwestra na jednej z meksykańskich plaż, gdzie podziwiała pokaz sztucznych ogni. Tak samo stary rok pożegnał brat Bodziannego. Fani, którzy obserwują profile Manowskiej i Bodziannego, zauważyli jeszcze inne podobne miejsca, odwiedzone przez tę dwójkę.

Manowska opublikowała na swoim profilu nagranie, na którym skacze po słupkach położonych na środku urokliwego oczka wodnego. To samo miejsce odwiedził również Bodzianny.

"Modne to miejsce, już drugą osobę dzisiaj tam widzę" - napisała pod postem Marty jedna z internautek, oznaczając w komentarzu profil Roberta Bodziannego. Marta i Robert nie chcą komentować plotek i konsekwentnie milczą na temat wspólnego wyjazdu.

Patrząc na Instagram Roberta Bodziannego, można zauważyć, że brat rolnika uwielbia podróżować. Jego profil po brzegi wypełniony jest fotografiami z podróży z rozmaitych zakątków świata. Być może tę dwójkę łączy wspólna pasja.