Zamknij

Marta Manowska straciła program w TVP? Ujawniono, którego show już nie poprowadzi

10.08.2022 20:59
Marta Manowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marta Manowska miała stracić rolę prowadzącej w jednym z popularnych programów TVP. Do tej pory prezenterka była gospodynią "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Którego show ma już nie prowadzić? 

Marta Manowska od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd TVP. Prezenterka pojawiła się w telewizji publicznej w 2014 roku jako prowadząca programu "Rolnik szuka żony". Randkowy show dla gospodarzy stał się hitem, w dużej mierze dzięki Marcie Manowskiej, którą widzowie docenili za ciepło, życzliwość oraz świetny kontakt z uczestnikami. 

Nic dziwnego, że to właśnie 38-letniej gospodyni "Rolnika" powierzono kolejny reality show - "Sanatorium miłości", a także obsadzono ją w roli współprowadzącej "The Voice Senior". Ponadto w 2020 roku Marta Manowska otrzymała program "Ośmiu wspaniałych" - paroodcinkową telenowelę dokumentalną, w której nakłaniała do zwierzeń ósemkę mężczyzn i pomagała im przezwyciężyć słabości.  

Marta Manowska straciła program w TVP?

Nowy sezon w Telewizji Polskiej ma przynieść zmiany w jednym z popularnych programów. Według informacji Pomponika Marta Manowska miała stracić posadę prowadzącej, a jej pozycja w TVP ostatnio nieco osłabnąć. 

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać - cytuje swoje źródło Pomponik. 

Według doniesień serwisu Marta Manowska ma nie poprowadzić kolejnej edycji "The Voice Senior". Do roli gospodyni wokalnego show podobno typowana jest inna gwiazda TVP. 

Wśród nazwisk wymienia się Idę Nowakowską, Kasię Cichopek i Małgorzatę Tomaszewską. Trwają rozmowy, a ostateczna decyzja zostanie podjęta lada moment - zdradza informator Pomponika. 

O zmianie w innych formatach na razie nic nie wiadomo, co oznacza, że Marta Manowska na ten moment zachowuje posadę w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". I oby tak pozostało, bo widzom chyba trudno byłoby wyobrazić sobie kogoś innego na miejscu Manowskiej.

Niestety to nie pierwsza osoba, której nie zobaczymy w nadchodzącej edycji "The Voice Senior". W programie nie pojawi się już Nina Busk. Barwna 65-latka zmarła w lipcu tego roku po ciężkiej chorobie. 

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News