Zamknij

Marta Manowska pokazała mamę. Fani myśleli, że to jej siostra [FOTO]

10.05.2021 13:23
Marta Manowska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska opublikowała wspólne zdjęcie z mamą. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości" pochwaliła się piękną rodzicielką w social mediach. Mama Marty Manowskiej zrobiła wrażenie na internatach. Większość myślała, że to starsza siostra gwiazdy. 

Marta Manowska jest obecnie jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Popularność przyniosło jej prowadzenie programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości", które w dużej mierze dzięki jej charyzmie stały się niekwestionowanymi hitami. Obecnie gwiazda przymierza się do ósmego sezonu "Rolnika" oraz prowadzi autorski program na kanale TVP Kobieta zatytułowany "Kobiety w drodze". 

Manowska jest nie tylko lubianą prezenterką, ale także gwiazdą Instagrama. W serwisie obserwuje ją już 158 tys. użytkowników. Prezenterka chętnie dzieli się zdjęciami z sesji oraz dokumentuje swoją działalność charytatywną m.in. w projekcie "Obiady dla bohaterów" wspierającym samotnych powstańców i Fundacji Herosi, której celem jest pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych. Marta Manowska rzadko jednak zdradza szczegóły życia prywatnego, m.in. nie publikuje zdjęć z partnerem ani członkami rodziny. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i przypomniała sesję reklamową ze swoją mamą. 

Marta Manowska odrzuciła propozycję prowadzenia "Pytania na śniadanie". Zdradziła, dlaczego

Marta Manowska pokazała mamę 

Marta Manowska przypomniała fanom, że już niedługo będzie Dzień Matki i zachęciła do sprawienia swoim rodzicielkom wyjątkowego prezentu. Gwiazda "Rolnika" zareklamowała biżuterię z autorskiej kolekcji stworzonej dla jednej z marek, którą prezentuje w sesji wspólnie z mamą. 

To twoja mama? Jak siostra - skomentowała zdjęcie Agnieszka Włodarczyk.

Inni obserwatorzy również nie mogli uwierzyć, że mama Marty Manowskiej wygląda tak młodo. W dodatku nie szczędzili komplementów odnośnie urody obu pań, które - jak słusznie zauważyli - łączy wyraźne podobieństwo.