Zamknij

Marta Malikowska zaliczyła wizytę policji w mieszkaniu. Sąsiedzi oskarżyli ją o posiadanie narkotyków

18.05.2022 16:36
Marta Malikowska
fot. screen Instagram marta_malikowska

Marta Malikowska pojawiła się w ostatnim odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda serialu „Skazana” na kanapach w studiu TVN przyznała, że nawet w prawdziwym życiu została potraktowana jako kryminalistka. Sąsiedzi wezwali policję do jej mieszkania.

Marta Malikowska to aktorka znana z takich produkcji jak „Samo życie”, „Ślepnąc od świateł”, „Żmijowisko”, „Chyłka. Inwigilacja” czy „Skazana”. W tej ostatniej gra kryminalistkę, Agatę „Kosę” Strzelecką. Pewien czas temu przeczuleni sąsiedzi nasłali policję na aktorkę. Sądzili, że posiada w mieszkaniu narkotyki.

Zobacz także: Ewa Krawczyk ostro odpowiada na zarzuty odnośnie hazardu i narkotyków. Uderza również w Juniora

Marta Malikowska zaliczyła wizytę policji. Miała w domu narkotyki?

Aktorka wspominała u Kuby Wojewódzkiego swoją przygodę z policją. Funkcjonariuszy wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy byli przekonani, że Marta Malikowska popala marihuanę. Podejrzewali, że rzeczywiście mają za ścianą „kryminalistkę”.

- Miałam wjazd policji i myślałam, że mam nowych sąsiadów, którzy naprawdę uważają, że jestem kryminalistką. Policjanci powiedzieli mi, że sąsiedzi twierdzą, iż palę marihuanę tłumaczyła Marta Malikowska w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jak się okazało, to wcale nie były narkotyki, a niecodzienny „lek”. Aktorka zapaliła u siebie w mieszkaniu kadzidło, aby ulżyć swojej córce w anginie. Sąsiedzi pomylili jego zapach z marihuaną.

- Moja córka miała anginę i przygotowywała się do premiery w Teatrze Studio, więc zastosowałam medycynę niekonwencjonalną. Byłam na akupunkturze i tam dostałam kadzidło, które specyficznie pachnie. Godzinę po – dzwonek i panowie przedstawiają się „Policja antynarkotykowa” opowiadała Marta Malikowska.

Na szczęście udało jej się uniknąć aresztowania – wytłumaczyła funkcjonariuszom, co tak „dziwnie” pachnie w jej mieszkaniu. Zapewne musieli być nieźle zaskoczeni.

- W pierwszym momencie byłam załamana sąsiadami. Wpuściłam funkcjonariuszy do domu, a ja zrobiłam im wywód o tym kadzidle – wspominała Marta Malikowska.

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News