Zamknij

Marta Kuligowska świętuje 20-lecie TVN24. Dziennikarka pokazała zdjęcie sprzed lat [FOTO]

10.08.2021 14:09
Marta Kuligowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Marta Kuligowska związana jest ze stacją TVN24 od samego początku. Stacja skończyła właśnie 20 lat. Dla wielu dziennikarzy okrągłe urodziny są okazją do pięknych wspomnień. Marta Kuligowska opublikowała zdjęcie z początków kariery w stacji. Jak wtedy wyglądała?

Marta Kuligowska pracuje w TVN24 od samego początku, czyli od 20 lat. Dziennikarka postanowiła podzielić się zdjęciem z początków kariery w stacji. Kuligowska nosiła wtedy króciutkie włosy, obcięte na jeżyka. Dziennikarka w instagramowym wpisie podziękowała kolegom oraz widzom za dwie dekady pracy. Odniosła się też do aktualnej sytuacji politycznej.

Marta Kuligowska świętuje 20-lecie TVN24. Dziennikarka pokazała zdjęcie sprzed lat [FOTO]

"To zdjęcie dostałam od Tomka Sianeckiego. Dziś TVN24 kończy 20 lat, to 20 lat mojej zawodowej podróży, mojej nauki zawodu od najlepszych, pracy z ludźmi, których lubię, cenię i z którymi się przyjaźnię. TVN24 to jest #dreamteam. Dziękuję za te 20 lat także Wam Kochani Widzowie #wolnemedia wygrają, głęboko w to wierzę i życzę tego nam wszystkim" - napisała Marta Kuligowska.

Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów oraz komplementów w stronę fryzury Marty Kuligowskiej. "Jerzyk! Słodziak", "Love it, następnych 20 lat", "Marta, czad. Jesteś the best w każdym wydaniu", "Trzymam kciuki za kolejną 20-tkę, "Pani jak wino. Z wiekiem coraz piękniejsza" - komplementowali wielbiciele.

Marta Kuligowska związana jest ze stacją TVN24 od 2001 roku. Przez ostatnie dziesięć lat była odpowiedzialna za poranne pasmo informacyjne, a od pięciu była gospodynią "Wstajesz i wiesz". Przez pięć lat Marta Kuligowska była też gospodynią formatu "Polska i świat".