Zamknij

Marianna Schreiber w bikini w środku Warszawy. Tak spędza wakacje? "Jestem normalną obywatelką" [FOTO]

Maciej Friedrich
08.08.2022 21:19
Marianna Schreiber
fot. screen: Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, opublikowała w sieci zdjęcie, na którym możemy oglądać ją w bikini na jednym z warszawskich odkrytych basenów. Znana z występu w "Top Model" założycielka ugrupowania Mam Dość podkreśliła, że jest zwykłym obywatelem i chętnie odpoczywa w znanym sobie miejscu.

Marianna Schreiber dała się poznać widzom "Top Model" występując w 10. edycji modowego show TVN. Choć nie odniosła w programie wielkiego sukcesu, zyskała dużą popularność głównie za sprawą kontrowersji związanych z jej życiem rodzinnym.  Jest bowiem żoną wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, sekretarza Rady Ministrów i przewodniczącego Komitatu Stałego Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. Marianna głośno mówiła o różnicy poglądów w małżeństwie, sama bowiem otwarcie wspierała między innymi środowiska LGBT+ i strajki nauczycieli. Ostatecznie postanowiła założyć własną partię polityczną Mam Dość.

- Jesteśmy partią liberalną, demokratyczną, proeuropejską. Chcemy zrzeszać osoby młode. Szerzymy konstytucyjne prawo do wolności, tolerancji, pluralizmu. W konsekwencji, szczególnie dbamy o kobiety i ich prawa - mówiła podczas wystąpienia.

Schreiber chętnie wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, z którymi dzieli się informacjami z życia zawodowego oraz prywatnego. Oczywiście poza pracą znajduje także czas na odpoczynek, fotoreporterzy "Faktu" zrobili jej zdjęcie, kiedy w skąpym bikini wypoczywała na jednym z odkrytych warszawskich basenów. Niedoszła gwiazda "Top Model" podzieliła się fotografią i opowiedziała o tym, jak lubi spędzać wolny czas. 

Marianna Schreiber w bikini. Żona posła PiS odpoczywa nad warszawskim basenem

Na profilu Marianny Schreiber na Instagramie pojawiło się zdjęcie wykonane przez fotoreportera "Faktu". Okazuje się, że żona ministra z przyjemnością odpoczywa z dzieckiem nad jednym z popularnych odkrytych basenów. W komentarzu pod fotografią podkreśliła, że wypoczywa jak większość osób, a jej popularności nie czyni jej człowiekiem innej kategorii.

- Tak. Można być żoną Ministra, a wypoczywać na miejskim basenie z dzieckiem tak jak inni. Nie prowadzę żadnego wystawnego stylu życia. Jestem normalną obywatelką, robię to co inni. Nie staram się epatować tym, co mam, bądź tym, co mogę mieć. Bardzo nie lubię zdjęć „z ukrycia”, szczególnie z moim dzieckiem (...) Nasze wakacje, to miejski basen w Warszawie przy ulicy Inflanckiej - czytamy.

Marianna poinformowała także, że z obiektem łączą ją wspomnienia z czasów dzieciństwa.

- Tutaj, na Muranowie się wychowałam, tutaj sama przychodziłam pływać jako dziecko, a dziś przychodzę ze swoją córeczką i spotykam znajomych „z podwórka” ze swoimi dziećmi. Rozmawiamy. To według mnie, najlepsza odkryta pływalnia w Warszawie. Gorąco polecam - podsumowała.

W dobie zagranicznych wyjazdów celebrytów Schreiber z pewnością może uchodzić za oryginalną, fani z pewnością docenią fakt, że jest "zwyczajna" i nie ubarwia swojego życia osobistego.