Zamknij

Marianna Schreiber o kryzysie w małżeństwie: "Jest bardzo ciężko"

22.01.2022 17:28
Marianna Schreiber
fot. Instagram.com/ Marianna Schreiber

Marianna Schreiber nie ukrywa, że jej relacje z mężem - Łukaszem Schreiberem nie należą do najłatwiejszych. Teraz po raz kolejny zdradziła swoim fankom, że jej małżeństwo przeżywa poważny kryzys. "Nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko" - napisała celebrytka.

Marianna Schreiber po udziale w "Top Model" nie zniknęła z show-biznesu. Wręcz przeciwnie, jej kariera poszybowała w górę. Gwiazda chętnie wypowiada się na rozmaite tematy, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz nie szczędzi szczegółów z jej życia prywatnego. Od jakiegoś czasu Marianna mówi, że między nią, a jej mężem - Łukaszem Schreiberem nie jest dobrze. Para zmaga się z kryzysem. Politykowi PIS nie podoba się m.in. działalność modelingowa żony. Z rozmaitych wypowiedzi Marianny można odnieść wrażenie, że dość mocno różnią się również poglądami.

Marianna Schreiber żali się na męża. "Jest bardzo ciężko"

Marianna Schreiber zdradziła, że przeżywa teraz bardzo ciężki czas, który rzutuje na jej małżeństwo.

"Kocham mojego męża nad życie... Ale nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko... Ta sytuacja, która nas spotkała, pokazała mi mojego męża, jego spojrzenie na mnie... i nie wiem, czy się z tego podniesiemy. Liczę na to - pisze na Inst Stories zapytana o to, co ją trzyma przy ukochanym.

Jeden z fanów zapytał, czy polityk PIS krytykuje to, czym zajmuje się na co dzień Marianna.

"Zdecydowanie tak" - napisała 29-latka. 

Przypomnijmy, że Marianna idąc do "Top Model" wyznała, że mąż nie wiedział o jej planach.

"Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z "Top Model", której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie" - mówiła Marianna w jednym z wywiadów.