Zamknij

Marianna Schreiber na rękach zaniosła córkę do szpitala. Dramatyczny post żony posła PiS

Anna Skalik
11.03.2022 19:49
Marianna Schreiber
fot. Instagram/Marianna Schreiber/screen

Marianna Schreiber poinformowała w social mediach, że jej córka trafiła do szpitala. Żona polityka PiS w dramatycznym wpisie ujawniła, że w ostatniej chwili zaniosła dziecko na rękach.

Marianna Schreiber opublikowała w social mediach przykrą wiadomość. Okazuje się, że jej córka trafiła do szpitala. Późnym wieczorem modelka dodała na Instagramie krótką wiadomość, w której prosiła o to, by trzymać za nią kciuki. Wkrótce dodała do tego słowa, które jeszcze bardziej martwią jej fanów. "Takie momenty pokazują, na kogo naprawdę mogę liczyć" - napisała Marianna.

Zobacz także: Marianna Schreiber do wojewody mazowieckiego: „Apeluję, żeby się pan ogarnął”

Córka Marianny Schreiber trafiła do szpitala

Początkowo modelka nie informowała, co dokładnie się stało. Potem wyjaśniła, że przyczyną hospitalizacji było zatrucie organizmu, spowodowane infekcją. Jak dodała żona polityka PiS, zaniosła córkę do szpitala na rękach.

Dostała prawie zatrucia organizmu od infekcji. W ostatniej chwili zaniosłam ją na rękach do szpitala, gdzie dostała natychmiastową pomoc. Gdyby nie to, nie wiem, co by było... - stwierdziła gwiazda "Top model".

W kolejnych instastories modelka dziękowała wszystkim za słowa otuchy i wsparcie, jednak wyraźnie jej samopoczucie nie było dobre.

Dziękuję wam za wiadomości ze słowami wsparcia dla mojej Pati... Jeśli nie dam rady odpisać na każdą z nich, to musicie wiedzieć, że wszystkie czytam. Dużo dziś tutaj emocji. Przepraszam, ale nie będę udawać, że jest pięknie i kłamać - napisała wprost.

Marianna1
fot.
Marianna2
fot.