Zamknij

Internauci drwią z sylwestrowego zdjęcia Schreiberów. Marianna gorzko: "Ciężko jest udawać szczęście"

03.01.2022 16:21
Marianna Schreiber
fot. VIPHOTO/East News

Marianna Schreiber opublikowała zdjęcie z sylwestra, którego spędziła z mężem i córką. Internauci zwrócili uwagę na "zmęczony" wyraz twarzy ministra oraz jego minę, gdy żona próbowała go pocałować. Była uczestniczka "Top Model" zareagowała na uszczypliwości smutnym wyznaniem na temat relacji z mężem. 

Marianna Schreiber wywołała sensację, wyznając przed jury "Top Model", że jest żoną ministra w rządzie PiS, Łukasza Schreibera, i że na casting zgłosiła się w tajemnicy przed mężem. Jak tłumaczyła, polityk "ma inne zapatrywania na kwestie rodzinne", co oznaczało, że chętniej widziałby swoją połowicę w roli statecznej żony i matki niż modelki z TVN-owskiego show. O tym, że Marianna pojawi się wkrótce w programie, polityk dowiedział się już po fakcie. Według relacji 28-latki miał być z tego powodu załamany. 

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z "Top Model", której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek - opowiadała Marianna w rozmowie z JastrząbPost.

Marianna Schreiber na zdjęciach ze "zmęczonym" Łukaszem Schreiberem 

Od tamtej pory w małżeństwie Schreiberów ma dochodzić do zgrzytów na tle światopoglądowym, o czym świadczą dość smutne wpisy Marianny o tym, co się dzieje w jej domu. Przyszła doktor pedagogiki, która na ściankowy debiut wybrała festiwal filmów LGBT i odważnie eksponuje ciało w social mediach, przed świętami pożaliła się, że nie została zaproszona na Wigilię przez "polityczną" rodzinę, która nie akceptuje jej poglądów.

Ostatecznie Schreiber spędziła Boże Narodzenie z własnymi bliskimi. Od męża dostała pod choinkę m.in. perfumy i płyty DVD z filmami, on zaś od niej - specjalną kartkę. 

- Dostał ode mnie kartkę, na której było dużo szczerych słów, które mam nadzieję trafiły mu do serca - zdradziła "Faktowi" Marianna Schreiber.

Małżonkowie spędzili wspólnie wieczór sylwestrowy. Towarzyszyła im córka, kilkuletnia Patrycja. Marianna Schreiber naturalnie podzieliła się zdjęciami w sieci i przekazała swoim obserwatorom życzenia, w których jednak odniosła się do osobistej sytuacji. 

Życzę Wam, abyście nigdy nie musieli walczyć o zgodę na bycie sobą. Życzę, aby byli przy Was tylko szczerzy ludzie, którzy dobrze Wam życzą. Tacy, przy których możecie powiedzieć wszystko. Życzę Wam, abyście spotykając na swej drodze niewłaściwe osoby, byli silni, wyciągali wnioski i szli dalej przed siebie. Nigdy się nie poddawajcie, niech nigdy nie gaśnie w Was zapał do walki o godne życie. Mówię to jako Marianna Schreiber-żona, matka, aktywistka - nie bójcie się żyć, nie bójcie się walczyć.

Rok 2021, był dla mnie dużym sprawdzianem, ale i dla moich bliskich, którzy w większości tego sprawdzianu nie zdali. Jestem wdzięczna za to, że te sytuacje zweryfikowały ludzi, którzy byli przy mnie „na niby”. Nie żałuję. Dziękuję Bogu za siłę, jaka we mnie urosła, by wyjść z zaszufladkowania żon polityków i tego, że wszystko trzeba udawać. Ja nie chce udawać. Mam dość sztucznego życia. Mam nadzieję, że 2022 rok będzie obfitował nie tylko w zdrowie, ale i szczerość, miłość, radość, spełnienie - napisała. 

Na profilu pojawiło się zdjęcie rodziny Schreiberów siedzących przy choince. Niestety minister Schreiber, mimo dzierżonego balonika z napisem "Happy New Year", nie wyglądał na człowieka, który wkracza w nowy rok w szampańskim nastroju. Nietęgą minę miał również na drugim zdjęciu, na którym Marianna całuje go w policzek.

Internauci natychmiast podchwycili ten szczegół w komentarzach. 

Przykro się patrzy, zero radości i miłości...

Ale wieje chłodem… Sztywno i sztucznie… Przepraszam, ale tak to odbieram.

Pan rodzinę za karę ma, czy tata kazał?

Dlaczego to robisz? Dlaczego wrzucasz celowo zdjęcia swojego smutnego i zmęczonego męża? Na co liczysz? Na przychylne komentarze obcych ludzi z internetu, jaki to smutas i jak bardzo nie pasuje do ciebie? To okropne, co mu robisz. 

Marianna Schreiber ustosunkował się do uszczypliwych komentarzy na Instastories. Niestety jej słowa zabrzmiały dość gorzko. 

Łukasz nie lubi zdjęć, rzadko się do nich uśmiecha. W dodatku stało się i cały czas dzieje się tyle (co ewidentnie wpływa na naszą relację), że ciężko jest "udawać" szczęście ponad wszystko. Nie da się wzajemnie ostatecznie zmienić i zaakceptować na 100% - na pewno nie teraz i nie tak szybko, i to też zaiste widać po nas - wyjaśniła niepokojąco była gwiazda "Top Model".

Minister chyba faktycznie nie lubi pozować do zdjęć. Pamiętacie, jak wypadał na poprzednich fotkach z żoną?

amigo
fot. Instastories:@marysiaschreiber
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS