Zamknij

Marianna Gierszewska pokazała odważne zdjęcia w bieliźnie. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]

14.01.2022 13:23
Marianna Gierszewska
fot. Instagram.com/ Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska pokazała na Instagramie odważne fotografie, na których zapozowała w samej bieliźnie. Aktorka zrobiła to w słusznej sprawie i wzięła udział w kampanii „Pełnosprawni w miłości”.

Marianna Gierszewska to gwiazda, która dała się poznać publiczności, grając w takich produkcjach jak m.in. "Pułapka", "Rojst" czy "Nina". Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą. Gwiazda otwarcie mówi o swojej chorobie. Gdy była nastolatką, zachorowała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Ratunkiem dla 26-letniej gwiazdy była operacja wycięcia części jelita i założenie stomii.

Córka reżysera Macieja Kowalewskiego chętnie bierze udział w projektach i kampaniach, wspierających osoby z problemami, z którymi ona sama się mierzy. Marianna jest również właścicielką marki bieliźnianej, która tworzy bieliznę dla osób ze stomią.

Marianna Gierszewska pokazała odważne zdjęcia w bieliźnie. Zrobiła to w słusznej sprawie [FOTO]

Tym razem aktorka pokazała dwie fotografie w bieliźnie. W instagramowym wpisie poruszyła temat seksualności osób z niepełnosprawnościami.

"Obok: „czy stomia boli?”, drugim najczęściej zadawanym mi pytaniem jest: „a co z seksem?”. Jestem szczęśliwa, mogąc wesprzeć kampanię „Pełnosprawni w miłości”, której celem jest obalenie stereotypów związanych z seksualnością i rodzicielstwem osób z niepełnosprawnością ruchową. Ich świat miłosny nie różni się od Twojego: osoba na wózku może mieć wspaniały seks… Kobieta z protezą może mieć match’a na Tinderze… Chłopak bez ręki może przeżyć swój zawód miłosny… Panna młoda na wózku może zatańczyć swój pierwszy taniec… Dziewczyna o kulach może nosić seksowną bieliznę… i wyglądać w niej jak milion dolarów!"- czytamy na Instagramie Marinny Gierszewskiej.

Pod zdjęciem fani dziękowali Mariannie za poruszenie tego tematu. "Piękna kampania, piękna ty", "brawo za ten post"," ludzi trzeba uświadamiać. Bierze pani udział w ważnej sprawie", "piękna kobieta i piękny przekaz. Serduszko dla ciebie" - zachwycali się internauci.

Marianna Gierszewska we wrześniu 2021 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda "Pułapki" i jej mąż Miłosz Gierszewski przywitali na świecie synka Miłosza.