Zamknij

Margaret wzięła ślub. Ceremonia była nietypowa. "Błogosławieństwo szamanów i magiczne pieśni"

Judyta Wanicka
28.01.2020 20:59
Margaret i Kacezet
fot. Facebook:@Psychonauta Fundation

Margaret wzięła ślub z Kacezetem. Ceremonia zaślubin odbyła się jednak bez tradycyjnej przysięgi i hucznego wesela. Ślub Margaret i Piotra Kozieradzkiego odbył się w peruwiańskiej dżungli i przypominał szamański rytuał. 

Margaret wzięła ślub z Kacezetem! Wokalistka niedawno ogłosiła przerwę w obowiązkach zawodowych i zniknęła z Instagrama. Już wiadomo, co robiła przez ten czas. Na jednym z zagranicznych profili pojawiły się zdjęcia ze ślubu Margaret i Kacezeta, który odbył się w peruwiańskim lesie. Wokalistka i raper powiedzieli sobie "tak" w niecodziennych okolicznościach. 

Ślub Margaret i Kacezeta odbył się w Peru

Margaret i Piotr Kozieradzki pobrali się w tajemnicy przed mediami. O ślubie piosenkarki nie wiedzieli również najwierniejsi fani. O tym, że Margaret wzięła ślub, poinformowała na Facebooku organizacja Psychonautura Foundation. Na profilu pojawiły się zdjęcia i krótki opis ceremonii. Okazuje się, że ślub Margaret i Kacezeta miał miejsce podczas warsztatów wokalnych w peruwiańskiej dżingli. Ceremonię prowadzili szamani, którzy odprawili dla młodej pary magiczny rytuał. 

Zaczynamy rok na pełną parą. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza pracą miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - czytamy na profilu Psychonauta Foundation.

Margaret poszła do ślubu w białej sukience, a na głowie miała turban z białej szaty. Wokalistka i jej ukochany tradycyjnie włożyli sobie na palce złote obrączki. 

RadioZET.pl/jw