Zamknij

Margaret świętuje pierwszą rocznicę ślubu z KaCeZetem. Pokazała zdjęcie z ceremonii [FOTO]

26.01.2021 20:40
Margaret
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Margaret rok temu poślubiła rapera KaCeZeta. W pierwszą rocznicę wokalistka udostępniła pierwsze zdjęcie z szamańskiej ceremonii w Peru. 

Margaret przed rokiem wzięła ślub. Jej mężem został Piotr Kozieradzki, muzyk, raper i autor tekstów znany pod pseudonimem KaCeZet. Para właśnie dobrnęła do pierwszej rocznicy. Z tej okazji Margaret opublikowała zdjęcie z ceremonii, która odbyła się w peruwiańskiej dżungli i miała charakter szamańskiego obrzędu. 

Ślub Margaret i KaCeZeta odbył się w tajemnicy przed mediami. Przedtem wokalistka ogłosiła przerwę w obowiązkach zawodowych i zniknęła z Instagrama. W tym czasie przeszła duchową przemianę, która polegała m.in. na zwróceniu się ku naturze. Para przeprowadziła się do domku w lesie, w którym panowały spartańskie warunki. Niedawno Margaret wyznała, że w czasie "The Voice of Poland" zmagała się z depresją. Ponadto przyznała się do zażywania substancji psychoaktywnych. 

Margaret żyje bez ogrzewania i internetu. Nie miała prądu. Tak mieszka gwiazda [FOTO]

Margaret obchodzi pierwszą rocznicę ślubu z KaCeZetem

O tym, że Margaret wzięła ślub, poinformowała na Facebooku jedna z organizacji. Ceremonia miał miejsce podczas warsztatów wokalnych w peruwiańskim lesie. Błogosławieństwa młodej parze udzielili szamani. Po roku, w pierwszą rocznicę ślubu, Margaret opublikowała zdjęcie z tamtego wydarzenia. Do fotografii załączyła dziwaczny opis, którego znaczenia nie chciała zdradzić.

Gosia, ja też nie umiem pisać w tych paznokciach - zażartowała Natalia Szroeder. 

To już rok! Życie z tobą to komedia romantyczna z elementami filmu przygodowego - napisał na swoim profilu KaCeZet. 

Margaret odbyła zaślubiny w białej sukience i turbanie. Wokalistka i jej ukochany tradycyjnie włożyli sobie na palce złote obrączki. 

Co się dzieje z Margaret? Fani zaniepokojeni nowym zdjęciem. "Trzeba się z tego leczyć" [FOTO]