Zamknij

Marcin Hakiel nowym jurorem "Tańca z gwiazdami"? "Gwiazdorska oferta"

17.05.2022 14:17
Marcin Hakiel
fot. screen: Instagram / marcinhakiel

Marcin Hakiel nowym jurorem "Tańca z gwiazdami"? Jak informuje "Super Express", tancerz miał otrzymać intratną propozycję zastąpienia na jurorskim fotelu jednej z gwiazd programu. Sam zainteresowany przyznał, że coraz ciężej mu występować na parkiecie.

Marcin Hakiel to jeden z najpopularniejszych polskich tancerzy, który może pochwalić się wieloma sukcesami. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S, zajął 12. miejsce w na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004. Największy rozgłos przyniosły mu jednak występy w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partnerował Katarzynie Skrzyneckiej, a następnie zwyciężył w finale 2. edycji w parze z Katarzyną Cichopek. Hakiel i aktorka zostali parą także poza parkietem, w 2008 roku wzięli ślub, urodziło im się dwoje dzieci. W marcu 2022 roku niespodziewanie poinformowali o rozstaniu.

Obecnie Marcin musi radzić sobie z internetową krytyką po tym, jak w mediach otworzył się na temat rozstania z gwiazdą "M jak Miłość". Wbrew zapowiedziom otwarcie opowiada o prywatnych sprawach, a w wywiadzie dla "Miasta Kobiet" zasugerował, że żona nie była mu wierna, co wywołało lawinę plotek o romansie Cichopek z kolegą z planu "Pytania na śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Wiele osób zastanawiało się, jak po rozstaniu ze znaną żoną tancerz poradzi sobie zawodowo. Może się okazać, że po raz kolejny zobaczymy go w "Tańcu z gwiazdami", choć już nie w roli trenera.

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Taniec z gwiazdami: Marcin Hakiel nowym jurorem show? Miał otrzymać "gwiazdorską ofertę"

W rozmowie z portalem Plejada Marcin Hakiel przyznał, że wiek i odniesiona kontuzja raczej nie pozwolą mu na występ w "Tańcu z gwiazdami" w roli trenera i tanecznego partnera.

- Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować - wyznał.

Jak informuje "Super Express", Hakiel może jednak pojawić się w tanecznym show, ale jako jeden z jurorów. Według informacji tabloidu miał otrzymać atrakcyjną ofertę zastąpienia jednego z dotychczasowych gwiazdorów "Tańca z gwiazdami".

- Jak udało nam się ustalić, Polsat jest gotowy złożyć tancerzowi gwiazdorską ofertę i dać solidne pieniądze. Z tym że Marcin nie brykałby już na parkiecie, a… został jurorem show. W tej roli mógłby zastąpić Andrzeja Piasecznego - czytamy.

Chcielibyście zobaczyć Marcina oceniającego tańczące gwiazdy?