Zamknij

Marcela Leszczak trafiła do szpitala na wakacjach w Turcji. "Myślałam, że łeb mi eksploduje". Co się stało?

18.05.2022 16:28
Marcelina Leszczak
fot. VIPHOTO/East News

Marcela Leszczak spędza wakacje w Turcji, ale rodzinny wypoczynek zakłóciła jej nagła choroba. Partnerka Michała Koterskiego poinformowała, że musiała pilnie udać się do szpitala z powodu ostrego zapalenia. Na Instagramie wyjaśniła, co jej dolega. 

Marcelina Leszczak jest partnerką Michała Koterskiego i mamą jego syna, 6-letniego Fryderyka. Była uczestniczka "Top Model" ma już za sobą burzliwe przeprawy związkowe, kiedy rozstawała się i schodziła z gwiazdorem "Gierka", romansującym przez pewien czas z Dagmarą Bryzek, i obecnie znowu tworzy z aktorem szczęśliwą rodzinę. 

Kilka miesięcy temu Misiek po raz drugi postanowił się jej oświadczyć i podarował pierścionek zaręczynowy podczas sylwestrowej podróży do Dubaju. Leszczak chwaliła się zaręczynami na Instagramie, ale jednocześnie i ona i Michał postanowili, że tym razem nie będą obnosili się ze sprawami prywatnymi w mediach społecznościowych. Aktualnie profil Marceli Leszczak dostępny jest tylko dla jej followersów. 

Marcelina Leszczak trafiła do szpitala podczas wakacji w Turcji 

Od paru dni Misiek Koterski i Marcela Leszczak wypoczywają w Turcji. Towarzyszy im oczywiście synek Fryderyk. Para relacjonuje swój wyjazd na Instagramie i jak było widać na załączanych filmikach, dotąd rodzinne wczasy przebiegały bez zakłóceń. Niestety w ostatnim Instastories Marcela przekazała, że z powodu nagłej choroby musiała udać się do szpitala. Jak wyjaśniła, w czasie urlopu wdało się ostre zapalenie uszu i z powodu dotkliwego bólu musiała prędko skorzystać z pomocy lekarza. 

Wróciłam ze szpitala i żyję, chłopaków zostawiłam na basenie, bo nie chciałam, żeby tracili dnia. Mam ostre zapalenie uszu. Stąd też tragiczny ból. Prawe ucho w tragicznym stanie. Cały lot też nie wyrównywało ciśnienia. Myślałam, że łeb mi eksploduje - powiedziała Marcela Leszczak. 

Na szczęście modelka w porę otrzymała fachową pomoc i nie będzie musiała przerywać zagranicznych wakacji. 

Postaram się wam w najbliższych dniach pokazać troszkę więcej, bo prawie nic nie nagrywam - uspokoiła swoich obserwatorów. 

Sytuacja wygląda na opanowaną. Koterscy mogą więc dalej cieszyć się wypoczynkiem w tureckim kurorcie i świętować urodziny Marceliny Leszczak. Była gwiazda "Top Model" skończyła 18 maja 30 lat. Misiek i fani złożyli jej życzenia, naturalnie w pierwszej kolejności przesyłając życzenia zdrowia. 

Lewandowscy w gorącej sesji na plaży. Internauci nie mogą oderwać oczu od boskich tyłów Anny [FOTO]

Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News