Zamknij

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie syna po wypadku. Zawierzyła jego życie Bogu [FOTO]

03.08.2021 11:15
Marcelina Leszczak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Marcelina Leszczak i Michał Koterski przeżyli dramat, gdy ich syn Fryderyk trafił na obserwację z rozbitą głową. Była gwiazda "Top Model" odchodziła od zmysłów. Jak wyznała, w chwili największej trwogi zwróciła się do Boga. "Wczoraj wymodliłam w kościółku zdrowie dla mojego Frysia". 

Marcela Leszczak i Michał Koterski przeżyli wczoraj chwile grozy. Ich 4-letni syn Fryderyk rozbił sobie głowę w przedszkolu. Do chłopca wezwano karetkę pogotowia. Finalistka 3. edycji "Top Model" i aktor grający tytułową rolę w filmie "Gierek" w ubiegłym roku ogłosili rozstanie, lecz starają się utrzymywać dobre relacje i jednoczyć się zawsze, gdy chodzi o dobro dziecka. Oboje czuwali przy Frysiu, gdy malec trafił na obserwację. 

Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko "Frysio… rozbił głowę… pogotowie". Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki - wspominała dramatyczny moment Marcela Leszczak. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń i skończyło się na guzie oraz paru sińcach. Marcela Leszczak cały czas modliła się o syna. Jak wyznała, po wypadku poszła do kościoła prosić Boga o zdrowie i opiekę dla Fryderyka.

Jakub Żulczyk i Michał Koterski piszą scenariusz do filmu o nałogach

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie synka po wypadku 

Syn Marceli Leszczak i Michała Koterskiego powoli dochodzi do siebie. Na twarzy Frysia znowu pojawił się uśmiecha, choć pewnie minie parę dni, zanim ślady po stłuczeni znikną z czoła. Gwiazda "Miłości na bogato" w końcu odetchnęła z ulgą. 

Mój piękny pysiol dochodzi do siebie. A propos artykułów i niektórych obrzydliwych wiadomości, które dostałam - wiem, że dzieci upadają, przewracają się i nabijają guzy. Nawet usłyszałam, że "chłopiec bez guza nie będzie prawdziwym mężczyzną". Ale czasami tego typu uderzenia o wystające elementy kończą się tragicznie i tak mogło być u Frania, nie oczekuję waszego zrozumienia, ale wierzę, że każdy rodzic wie, o czym piszę. Życie stanęło mi przed oczami, jak dostałam telefon z przedszkola, ale wczoraj wymodliłam w kościółku zdrowie dla mojego Frysia - przekazała na Instastories Marcela Leszczak. 

Była partnerka Koterskiego opublikowała zdjęcie małego Frysia i dodała, że już w czasie ciąży zawierzyła życie chłopca bożej opatrzności. 

Codziennie modliłam się całą ciążę. Byłam jeszcze na pielgrzymce w Izraelu w 15-17 tygodniu ciąży - napisała.

Duchową odnowę modelki przypieczętował chrzest w rzece Jordan. Leszczak przyjęła go razem z Michałem Koterskim. 

marcela l2
fot. Instastories:@marcelamargerita
marcela l
fot. Instastories:@marcelamargerita
marcela 04
fot. Instastories:@marcelamargerita