Zamknij

Marcela Leszczak o rozstaniu z Michałem Koterskim: Bóg wiedział najlepiej, kiedy nas połączyć"

Sylwia Wamej
24.03.2020 16:02
Marcela Leszczak i Michał Koterski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Marcela Leszczak i Michał Koterski znów są razem. Modelka w rozmowie z Jastrzapost.pl zdradziła, co było powodem rozstania i dlaczego para postanowiła ponownie dać sobie drugą szansę.

Marcela Leszczak opowiedziała o rozstaniu z Michałem koterskim

Marcela Leszczak i Michał Koterski znów są razem. Choć wydawać się mogło, że para świetnie się ze sobą dogaduje, jakiś czas temu rozstali się na kilka miesięcy. Marcela Leszczak i Michał Koterski konsekwentnie milczeli na ten temat, jednak Marcela Leszczak w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co się stało.

"Dla mnie jest to dziwna sytuacja, że Michał jest w domu, bo z reguły w domu go nie było. Dla niego był to hotel. On częściej bywał we Wrocławiu. Nie jest to tajemnicą, że był okres kiedy nie byliśmy razem z Michałem, ale Bóg wiedział najlepiej, kiedy połączyć nas we dwoje raz jeszcze. Jak pojawił się ten okres, to pomyślałam, że kurczę, co ja bym sama robiła z tym Fryderykiem" - powiedziała modelka.

Marcela Leszczak i Michał Koterski: Dlaczego do siebie wrócili?

Marcela Leszczak podkreśliła, że dziecko nie jest powodem, dla którego ona i Michał zeszli się.

"Oboje tego chcieliśmy. Fryderyk nie jest powodem. Dostawałam dużo wiadomości, abyśmy wrócili do siebie dla dziecka. Dziecko nie może być na pierwszym miejscu w życiu, bo jeżeli ja byłabym nieszczęśliwa, to moje dziecko też byłoby nieszczęśliwe. W tym momencie, postawiłam siebie na wyższym poziomie. Musiałam podjąć taką decyzję, żebym to ja była szczęśliwa. Oboje dążyliśmy do tego, aby na nowo stworzyć dojrzały związek. Z Michałem to nabrało takiego rozpędu, że się dopiero co się poznaliśmy i zaraz była ciąża, poród, kupowanie mieszkania, remontowania. Wiele związków by tego nie dźwignęło. A my doświadczyliśmy tego" - powiedziała Marcela Leszczak w rozmowie z Jastrząb Post.

Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w Sylwestra, 2016 roku. Kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Zakochani planują również ślub, choć na razie teraz ich ślubne plany muszą poczekać ze względu na pandemię koronawirusa.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl/SW