Zamknij

Małgorzata Rozenek wydała oświadczenie. Wylała się fala krytyki: „Co ty możesz wiedzieć”

17.05.2022 21:20
Małgorzata Rozenek
fot. screen Instagram m_rozenek

Małgorzata Rozenek jednym postem na Instagramie wywołała ogromną burzę w sieci. Poruszyła mianowicie temat macierzyństwa i zaprezentowała swój nowy pomysł. Zachęciła wszystkich do odwiedzenia strony internetowej, a fani podzielili się na dwa obozy.

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów oraz propaguje metodę in vitro. Założyła nawet Fundację MRM, która – jak czytamy na stronie internetowej – wspiera rozwój nauki i wiedzy medycznej w zakresie leczenia niepłodności par. Instytucja chce też popularyzować wiedzę m.in. w temacie chorób nowotworowych, chorób przenoszonych drogą płciową czy profilaktyce niepłodności. Celem fundacji jest również wyrównanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych. Teraz Małgorzata Rozenek wpadła na całkowicie nowy pomysł.

Zobacz także: Doda wyśmiała Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana. Przesadziła? "Jezu, jak grubo" [WIDEO]

Małgorzata Rozenek promuje swój nowy pomysł

- Nazywam się Małgorzata Rozenek-Majdan i możesz znać mnie z telewizji oraz książek, które wydałam. Nie jestem położną ani ginekologiem. Jestem kobietą taką jak Ty, która przeszła przez wszystkie trudne, jak i wspaniałe chwile macierzyństwa. Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania, jakim stawiałam czoło, sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu. Zapraszam Cię na malgorzatarozenek.pl a na instagramie @macierzynstwo_rozenek – napisała celebrytka na Instagramie.

Na stronie internetowej podanej przez Małgorzatę Rozenek można dowiedzieć się, czym różni się spontaniczne macierzyństwo od tego świadomego, a także kupić specjalnie przygotowany kurs, który powstał we współpracy z dwiema ekspertkami. Zawiera 5 godzin nagrań wideo, z których można czerpać wiedzę odnośnie np. diecie i dolegliwościach ciążowych, kompletowaniu wyprawki, kupnie fotelika dla dziecka, karmieniu piersią, relacjach z dzieckiem, usypianiu malucha i wielu innych tematach, które zainteresują przyszłe mamy. Cena kursu nie jest znana, można ją poznać dopiero po założeniu konta i złożeniu zamówienia.

Internauci zasypali Małgorzatę Rozenek dziesiątkami komentarzy. Niektórzy są zachwyceni nowym projektem celebrytki i uważają, że akurat ona doskonale zna się na wyżej wymienionych tematach. Inni mają inne zdanie i boją się, że gwiazda „wyskoczy im z lodówki”.

- Co Ty możesz wiedzieć o macierzyństwie? Henia wychowuje Twoja niania, a nie Ty - czytamy

- Ogółem nie mam nic do pani, ale czuję tu takie ciśnienie na wszystko. Chudnij z Rozenek, ubrania, a teraz macierzyństwo. Czy coś ominęłam? Za niedługo będzie gotuj z Rozenek - oburza się internautka.

- Mocne słowa. Nie miałabym chyba odwagi powiedzieć, że dałam dzieciom wszystko, co najlepsze. Prędzej starałam się dać wszystko. Ale czy dałam? Czy mi to osądzać? To powie dziecko jak dorośnie - pisze inna obserwatorka.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska