Zamknij

Małgorzata Rozenek wściekła na fankę. „Tobie nie trzeba jechać do hotelu na miesiąc, żeby dostać pi***olca”

17.01.2022 15:44
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram screen m_rozenek

Małgorzata Rozenek poszła śladem polskich celebrytów - uciekła przed zimą i wybrała się na rodzinny wypoczynek w egzotyczne miejsce. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wyleciała do Tajlandii wraz z trójką synów i mężem Radosławem Majdanem. Internautka wytknęła jej, że spędza czas tylko w hotelu, nie zwiedzając okolicy. Małgorzata Rozenek ostro odpowiedziała.

Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z fanami, która szybko przerodziła się w przysłowiowe odbijanie piłeczki. Pytania o pobyt w Tajlandii wydawały się zaginąć w burzy komentarzy, gdzie broniono celebrytki i jej własnych wyborów.

Zobacz także: Wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwieździe zsunęły się majtki. Pokazała za dużo? [FOTO]

Małgorzata Rozenek ostro odpowiedziała na zarzuty internautki

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zorganizowała pod jednym ze zdjęć sesję pytań i odpowiedzi. Wiele osób pytało ile trwał lot, jak na miejscu wygląda sytuacja z koronawirusem czy też jakie szczepienia należy zaliczyć przed podróżą. Celebrytka cierpliwie odpowiadała na wszystkie zagwozdki.

Spore emocje wywołała dyskusja po pytaniu jednej z internautek. Kobieta obserwując relacje i zdjęcia Małgorzaty Rozenek odnosi wrażenie, że rodzina praktycznie od trzech tygodni nie rusza się z hotelu.

- Hmm, mam wrażenie, że Państwo nie wychodzą poza kompleks hotelowy? Czy to mylne wrażenie? - napisała obserwatorka. Małgorzata Rozenek szybko odpisała.

- Mylne, ale nie do końca. Mamy w końcu pandemię, wiec nie chcemy narażać się niepotrzebnie na zarażenie – odpisała celebrytka. Inna z instagramerek postanowiła dosadnie przedstawić swoje zdanie.

- Chyba pi***olca dostałabym, lecąc do Tajlandii i miałabym siedzieć na terenie hotelu przez miesiąc. No cóż, ale Majdany właśnie tak zwiedzają, zaszywając się w hotelu i opowiadając opowieści dziwnej treści. Tak naprawdę nie wiedzą, gdzie są i po co, no jedynie zaszpanować – brzmiał kąśliwy komentarz. Na równie kąśliwą odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać.

- Tobie nie trzeba (jak widać) jechać do hotelu na miesiąc, żeby dostać pi***olca” jak to nazywasz – odpisała gwiazda.

Komentarze Rozenek
fot. Instagram screen m_rozenek

Następnie Małgorzata Rozenek zamieściła jeszcze jeden komentarz, w którym tłumaczy, że radzenie sobie z krytyką jest częścią jej pracy. Najważniejsze jest oddzielić tę konstruktywną od tej zawartej w niektórych komentarzach, które mają na celu jedynie popsucie humoru i bezpodstawny hejt. Celebrytka zaznacza, że ma obok siebie kochające osoby, dzięki którym łatwiej znosi niemiłe sytuacje.

Komentarz Rozenek
fot. Instagram screen m_rozenek
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS