Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dumna z rządu? "Jestem zwolennikiem 500+"

19.05.2022 11:48
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube / TVN Style

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie dawała do zrozumienia, że nie po drodze jej z polityką PiS. Tymczasem w wywiadzie gwiazda TVN zdradziła, że jest zwolenniczką programu "500 plus". Czyżby przekonała się do polskiego rządu?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, bizneswoman, osobowość telewizyjna i bezsprzecznie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Ogromną popularność przyniósł jej udział w produkcjach takich jak "Perfekcyjna pani domu", "Bitwa o dom" i "Projekt Lady". Razem z mężem Radosławem Majdanem uczestniczyła w programie "Azja Express", popularne małżeństwo doczekało się nawet własnego reality-show "Ajron Majdan". Małgosia z TVN związana jest od 2012 roku i zdaniem wielu osób bez cienia przesady można nazwać ją twarzą stacji.

Zarówno Rozenek-Majdan, jak i jej mąż nie ukrywają, że nie zgadzają się z polityką Prawa i Sprawiedliwości. Nie jest tajemnicą, że celebrytka wspiera środowiska LGBT, brała także udział w głośnych strajkach przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Radosław również nie szczędził ostrych komentarzy pod adresem rządzących. Poglądy krajowej "power couple" są dalekie od konserwatywnych, nic zatem dziwnego, że nie po drodze im z wieloma decyzjami rządu. Okazuje się jednak, że Małgorzata nie jest całkowicie krytyczna. W wywiadzie dla portalu Pudelek niespodziewanie przyznała, że jest zwolenniczką wprowadzonego w Polsce programu socjalnego.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozytywnie o "500 plus". Gwiazda TVN popiera rządowe decyzje?

Małgorzata Rozenek-Majdan być może nie ma najlepszego zdania o polskim rządzie, ale jej zdaniem wprowadzenie programu "500 plus" było bardzo dobrym pomysłem.

- Jestem zwolennikiem "500 plus". To program społeczny, który jest bardzo potrzebny. Istnieje w każdym kraju Europy. To pewnego rodzaju zwrot pieniędzy, które rodziny już wpłaciły w swoich podatkach. Przez to, że posiadają dzieci, generują większe koszty. To naprawdę istnieje w różnych formach, często dużo hojniej, w innych krajach Europy - stwierdziła.

Z kolei w rozmowie z portalem Jastrząb Post Małgosia wyznała, że sama także ma zamiar zatroszczyć się o rodziny, powołując do życia platformę internetową, na której poruszy między innymi temat macierzyństwa.

- Jestem w trakcie tworzenia swojej platformy internetowej, która będzie się składała z różnych cegiełek, z różnych działów. Niedawno odpaliliśmy macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek, za chwilę odpalamy perfekcyjny dom. Tworzymy i w konsekwencji w ciągu kilku miesięcy też dojdzie trening, ale to absolutnie nie na zasadzie osoby, która chce konkurować z zawodowymi trenerkami, tylko żeby pokazać, jak ważny jest to element życia każdej kobiety - poinformowała.

Podzielacie pozytywną opinię Małgorzaty Rozenek o programie "500 plus"?