Zamknij

Małgorzata Rozenek, Anna Mucha i Zofia Zborowska w ostrych scenach. Zwiastun Vegi bez cenzury [WIDEO]

18.01.2022 21:24
Małgorzata Rozenek Anna Mucha Zofia Zborowska
fot. Screen Instagram patryk_vega_official

Małgorzata Rozenek to jedna z gwiazd, która pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”. Już 4 lutego produkcja trafi do kin. Czy okaże się hitem? Na pewno przyciągnie ciekawskich, chcących sprawdzić, jak tym razem poradzi sobie m.in. Anna Mucha czy też Zofia Zborowska-Wrona.

Małgorzata Rozenek wcieli się w rolę Nory – cenionej i rozchwytywanej fotografki. W zwiastunie filmu Patryka Vegi możemy zobaczyć ją w naprawdę gorących scenach. Widzimy przebitki seksu oraz zmysłowej sesji zdjęciowej z młodym chłopakiem. Nora pojawia się też na gali Fame MMA, aby dopingować swojego kochanka.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wściekła na fankę. „Tobie nie trzeba jechać do hotelu na miesiąc, żeby dostać pi***olca”

Małgorzata Rozenek przyciągnie widzów do kin? „Miłość, seks & pandemia” niedługo w kinach

Nie tylko Małgorzata Rozenek, która wije się na łóżku oraz na kolanach kochanka, rozpali widzów do czerwoności. Już od dawna mówi się o kontrowersyjnej roli Zofii Zborowskiej-Wrony. W filmie wcieli się w Olgę, prokurator i feministkę, która jest również rasistką.

Olga w końcu ulega urokowi mężczyzny należącego do grupy rasowej, której tak mocno nienawidzi. Wkrótce poznaje „przyjemności” wynikające ze wspólnego życia.

Anna Mucha zagra Kaję, uzależnioną od seksu dziennikarkę. W zwiastunie widzimy, że bohaterka prawdopodobnie zakochuje się w jednym z kochanków, a ich relacja zaczyna się sypać.

W filmie pojawi się też Sebastian Dela. Aktor wcieli się w postać 24-letniego prawiczka, który zaczyna pracować jako striptizer w nocnych klubach.

- W dużej mierze to film o epidemii samotności. Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy – tłumaczył Patryk Vega.

Internauci nie są przekonani co do tematyki filmu?

Nagości, seksu i pożądania na ekranie na pewno nie zabraknie. Nie wszyscy fani Patryka Vegi są jednak usatysfakcjonowani tym, co zobaczyli. Dostało się też Małgorzacie Rozenek.

- Ja już szczerze wątpię, że w Polsce może powstać jakiś normalny film... Ryją jeden i ten sam temat... Dragi, ku***two , hajsy. Artyści psia mać, a dzieci patrzą i się uczą - pomstuje jeden z internautów.

- Dzieci pani Rozenek zapewne pękają z dumy - czytamy.

- Świetnie odegrana rola Pani z programu Projekt Lady! Nic dziwnego, że te panny wychodzą z tego programu bardziej zepsute niż tam weszły. Gratuluję - brzmiał jeden z ironicznych komentarzy.

- Masakra, następne gów... Zwiastun specjalnie tak dobrany, aby zaciekawił widza, a później okaże się, że kicha jakich mało - podsumowuje kolejna osoba.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS