Zamknij

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala. Była wokalistka Lombardu napisała o operacji

19.05.2022 08:51
Małgorzata Ostrowska
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Małgorzata Ostrowska poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że musiała przejść operację. Pokazała zdjęcie w szpitalnej koszuli. Jak się czuje była wokalistka Lombardu?

Małgorzata Ostrowska to znana piosenkarka rockowa, która ogromną sławę zyskała w zespole Lombard – występowała w nim w latach 1981-1991. Znana jest z takich hitów jak „Szklana pogoda” czy „Gołębi puch”. Pojawiła się również w filmie „Podróże pana Kleksa”, śpiewając kultową „Meluzynę”. Po 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Ma na swoim koncie Bursztynowego Słowika za całokształt działalności.

Zobacz także: Dorota Szelągowska przeszła operację. Zdobyła się na szczere wyznanie

Małgorzata Ostrowska przeszła operację

Artystka niespodziewanie pokazała na Facebooku zdjęcia ze szpitala. Chociaż pozuje na nich w medycznym przebraniu, to uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Nie zdradziła jednak, co dokładnie się stało.

- Kochani! Nie przypuszczałam, że 41 rocznicę pierwszej próby Lombardu będę „świętowała” w takim stroju… Żeby było zabawniej, o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog – napisała Małgorzata Ostrowska na Facebooku. Jak się czuje?

- Teraz jestem już po… Będzie dobrze. Za tydzień koncert. Nie ma wyjścia - trzeba się zebrać i działać… - zakończyła wokalistka.

Pod postem pojawiły się tysiące reakcji oraz setki komentarzy. Fani masowo życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Jeden z sympatyków wokalistki był nawet zdziwiony nagłą hospitalizacją, ponieważ jeszcze dzień wcześniej Małgorzata Ostrowska zagrała „mega koncert”.

- Nie wiem, co tam narozrabiałaś, ale życzę Ci zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Z całego serducha! - żartował internauta.

- Zdrówka Pani Małgorzato i szybkiego powrotu na scenę... SHOW MUST GO ON... - czytamy.

- Szybkiego powrotu do zdrowia. Kurczę, a wczoraj jeszcze mega koncert w Radzyminie – niepokoił się fan.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS