Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała urocze zdjęcie z wnuczkiem. "Piękny widok" [FOTO]

11.12.2020 13:19
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spełnia się w roli babci. Gwiazda "Klanu" każdą wolną chwilę spędza ze swoim wnuczkiem Józiem. Ostatnio podziwiała z malcem pierwsze opady śniegu. Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na tę fotografię.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uwielbia być babcią. Gwiazda "Klanu" spędza każdą wolną chwilę ze swoim wnuczkiem Józiem. Aktorka chętnie publikuje fotografie z malcem w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała, jak opiekuje się małym Józiem, obserwując z chłopcem przy oknie pierwsze opady śniegu. Ostrowska-Królikowska okrasiła zdjęcie sentymentalnym wpisem.

Zobacz też: Ostrowska-Królikowska o pierwszych urodzinach bez Pawła Królikowskiego. "Trzeba żyć"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała urocze zdjęcie z wnuczkiem Józiem [FOTO]

"Wybiegam w przyszłość. Myśli skrzą czystością śniegu. Nasze życie pełne pytań i słów. Nowy czas, by jasny był jak śniegowe płatki" - napisała pod zdjęciem. Pod fotografią posypało się mnóstwo ciepłych słów od wielbicieli Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. "Piękny widok", "magiczne zdjęcie", "magia", "piękny widok, wnuczek z babcią" - pisali fani.

Dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ten rok był z pewnością bardzo trudny. W lutym gwiazda "Klanu" straciła ukochanego męża, Pawła Królikowskiego, z kolei w marcu pojawiła się w Polsce pandemia koronawirusa, która wywróciła życie wszystkich do góry nogami.

Na szczęścia w momentach zwątpienia gwiazda może liczyć na piątkę swoich dzieci.  Na pewno pomaga jej też opieka nad wnuczkiem Józkiem. Chłopiec przyszedł na świat ponad rok temu i jest owocem miłości Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego.

RadioZet.pl