Zamknij

Małgorzata Opczowska cierpi z bólu i ostrzega. "Może być źle. Uważajcie na siebie". Co się stało?

05.08.2022 16:39
Małgorzata Opczowska cierpi z bólu i ostrzega. "Może być źle. Uważajcie na siebie". Co się stało?
fot. Instagram:@opczowska_malgorzata

Małgorzata Opczowska doznała bolesnej dolegliwości w trakcie upałów. Prezenterka "Pytania na śniadanie" skończyła unieruchomiona na kozetce i musi chodzić oklejona taśmami. Co się stało gwieździe TVP?

Małgorzata Opczowska to prezenterka TVP, znana z programu "Pytanie na śniadanie" oraz anteny TVP Info. W śniadaniówce zajęła miejsce Marceliny Zawadzkiej, która została oskarżona o oszustwa skarbowe i zniknęła z anteny. Prezenterka związana z dziennikarzem Jackiem Łęskim z TVP Info jest obecnie jedną z najbardziej lubianych gospodyń porannego pasma. Niestety ostatnio także najbardziej pechową...

Przed dwoma tygodniami widzowie mieli okazję oglądać zabawną scenę w "Pytaniu na śniadanie", jak Małgorzata Opczowska krztusi się na wizji ostrą papryczką. Później prezenterka znalazła się w patowej sytuacji, gdy przez sukienkę utknęła na schodach ruchomych w budynku TVP. Niestety na tym nie koniec "atrakcji". Po udanym urlopie Małgorzata Opczowska trafiła na kozetkę z okropnym bólem barku. 

Małgorzata Opczowska walczy z bólem po przewianiu 

Gwiazda "Pytania na śniadanie" wstawiła niepokojące zdjęcie, na którym widzimy ją z taśmami kinezjologicznymi naklejonymi na ramię

W słońcu ponad 30 stopni. A potem klimatyzacja... Przestrzegam. Może być źle. Uważajcie na siebie - napisała. 

Małgorzata Opczowska przewiała bark, co skończyło się okropnym bólem i niemożnością poruszania ręką. Gwiazda musiała udać się do rehabilitanta, który nakleił na bolesne miejsce specjalne plastry, pomagające poprawić krążenie i zmniejszyć stan zapalny. Metoda szybko przyniosła ulgę, bo już dzień później prezenterka dała radę przyjść do "Pytania na śniadanie". 

Ręką jeszcze trochę boli, ale rehabilitacja sprawiła cuda. Byłam w stanie się dziś ubrania. Serio, to sukces. Próbuję patrzeć przez różowe okulary, a w zasadzie to różem. Dobrego dnia - pozdrowiła z planu. 

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook