Zamknij

Małgorzata Godlewska oddała odznaczenie od Ministra Zdrowia. Chce wesprzeć WOŚP. "Piękny gest" [FOTO]

26.01.2022 16:21
Małgorzata Godlewska
fot. screen: Instagram / malgorzata_godlewska_official

Małgorzata Godlewska postanowiła oddać odznaczenie, które otrzymała od Ministra Zdrowia za walkę z pandemią, na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani celebrytki obsypali ją komplementami.

Małgorzata Godlewska to jedna z sióstr Godlewskich, internetowych celebrytek, które zdobyły ogromny rozgłos dzięki nagraniom publikowanym w serwisie YouTube. Prowokująco ubrane gwiazdy sieci wykonywały na nich przeróżne utwory wokalne, łącznie z kolędami i hymnami państw. Choć ich występy i umiejętności śpiewu traktowane były raczej w kategorii specyficznego żartu, udało im się zdobyć rozgłos i dołączyć do grona krajowych celebrytek. Choć nie obyło się bez skandali, Małgorzata obecnie stara się pokazać swoją codzienną twarz. Godlewska ma się czym pochwalić, na co dzień pracuje jako pielęgniarka i otrzymała nawet odznaczenie od Ministra Zdrowia za pomoc w walce z pandemią koronawirusa.

- Taka sytuacja Kochani, zostałam dziś  wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" za walkę z pandemią. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i mam nadzieję, że podobne odznaczenia dotrą do "covidowych" medyków w całej Polsce. Tylko oni naprawdę wiedzą jak było - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Nie jest tajemnicą, że Godlewska jest zwolenniczką szczepień i słuchania zaleceń specjalistów. Negatywnie wypowiedziała się między innymi o koronasceptycznych teoriach Edyty Górniak. Teraz okazało się, że cenne wyróżnienie Małgorzata postanowiła oddać na licytację, by zarobić pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Małgorzata Godlewska oddała wyróżnienie od Ministra Zdrowia. Celebrytka chce pomóc WOŚP

Na profilu Małgorzaty Godlewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie celebrytki z ministerialnym wyróżnieniem i zaproszenie do licytowania odznaczenia na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Gram i śpiewam z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przekazuję odznaczenie od ministra Niedzielskiego za moją pracę podczas pandemii COVID-19 na rzecz 30 finału WOŚP. Zapraszam do licytacji (...) Moje odznaczenie stało się 1 NFT w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! NFT jest już zapisane w blockchain Ethereum! Zwycięzca licytacji otrzyma również NFT! Jest to pierwsze NFT Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jedno z pierwszych fizycznych NFT w Polsce! Minister Niedzielski będzie ze mną grał dla WOŚP  do końca świata i o jeden dzień dłużej! - czytamy.

Gest Godlewskiej wywołał entuzjastyczną reakcję internautów, którzy komplementowali Małgorzatę i cieszyli się, że postanowiła wspomóc WOŚP.

- I to się chwali.

- Ale piękny gest!

- Moje najszczersze gratulacje! Chciałabym, żeby ludzie byli mniej powierzchowni i zaczęli patrzeć na innych sercem! Jak widać na załączonym zdjęciu - można.

- Szkoda mi ludzi, którzy widzą w Tobie tylko pustą lalę. Dziękuje za Twój datek na WOŚP, będę jedna z licytujących - czytamy.

Także cieszymy się, że Małgorzata postanowiła grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.