Zamknij

Maja Sablewska topless. Odważne zdjęcie wywołało burzę w komentarzach [FOTO]

26.07.2021 16:15
Maja Sablewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska wzbudziła kontrowersje ostatnim zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Prezenterka i stylistka pokazała się topless w samej bieliźnie. Choć część internautów pochwala jej odwagę w prezentowaniu nagiego ciała, inni krytykują, że odsłania "zbyt wiele".

Maja Sablewska należy do grona gwiazd, które chętnie odsłaniają swoje ciało na zdjęciach w mediach społecznościowych. Celebrytka często pozuje w samej bieliźnie lub nawet topless. Tak było i tym razem - znana prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie z romantycznych wakacji na Santorini, do którego zapozowała w samej bieliźnie. Reakcje internautów były jednak różne. Niektórzy zachwycali się figurą Mai, inni sugerowali jej, że pokazuje zbyt dużo.

Maja Sablewska bez stanika. Zdjęcie topless wywołało burzę

Maja Sablewska podzieliła się prywatnym zdjęciem z wakacji w Grecji. W komentarzach mogła liczyć na słowa zachwytu i komplementy od wiernych fanów. Niestety, pojawiły się także osoby krytykujące postępowanie celebrytki.

- Ja jestem w stanie wiele przeżyć, naprawdę. Ale z tą opalenizną to już przesadziłaś. Trochę więcej empatii do bliźniego.

- Ja przepraszam bardzo, ale nie rozumiem, po co wstawiać takie zdjęcia. Piękna figura, itd., ale chyba takowe zdjęcia powinny zostać w albumie prywatnym, myślę, że nic one nie wnoszą w internet. Nie chcę nikogo urazić, ale to dla mnie niezrozumiałe - pisali niektórzy.

- Pięknie.

- Bosz, jaka figura.

- Cudownie pani wygląda, chciałabym być taka odważna, jak pani i kochać swoje ciało, żeby takie zdjęcie zrobić.

- Przepiękna - komplementowali inni.

A wy co myślicie?